Prekės nr.: PR000068404
159,99 €
251,99 €
Sutaupykite: 92,00 €

Prekės kiekis ribotas, prašome kreiptis telefonu 8 700 38500 ar el. paštu [email protected]

Ekspozicinė prekė:

  • Prekė nenaudota (nauja)
  • Atidaryta arba neoriginali pakuotė
  • Prekė buvo eksponuojama
  • Įeina visi priklausantys priedai
  • Pilna garantija

  • Atsiimkite prekę esančioje parduotuvėje per 2val.
  • Pristatymas į namus: 1-5d.d.
  • Pristatymas į paštomatą: 1-5d.d.

Konsultacija ir pardavimai telefonu
8 700 38500

Svarbu užsisakyti kartu
Pratęskite pirkinio garantinį laikotarpį:

Bendra informacija
Tipas Masažinė Shiatsu sėdynė
Papildoma informacija Platus masažų tipų pasirinkimas, o taip pat galima reguliuoti ir masažo stiprumą, plaunami tinklelio ir veliūro apvalkalai kaklui ir nugarai, yra laikmatis
Spalva Juoda
Papildomos savybės Puikiai tinka atsipalaiduoti namuose ar ofise ir lengva pritvirtinti ant praktiškai visų paviršių (nuo kedės iki sofos)

Beurer MG 295 Shiatsu (Japonijos masažo atlikimo technika) masažinė sėdynė yra populiariausias pasirinkimas renkantis kokybišką masažuoklį nugarai ir kaklui. Masažuoklis lengvai tvirtinamas ant kėdės ar sofos, o jo forma puikiai priglunda prie jūsų nugaros ir kaklo, todėl jausitės maloniai dar net neįjungė masažo.

Beurer MG295 sėdynė masažui atlikeka net 5 skirtingus masažo tipus, todėl galite rinktis iš galingo ir atpalaiduojančio Shiatsu, taškinio masažo, per visą nugarą einančio taip vadinamo „mynkomojo“ masažo ir vibracinio masažo funkcijų. Todėl ne tik jūs lengvai rasite patogiausią ir maloniausią masažo programą – kartu universalumą įvertins visa šeima ir svečiai. Jei jūsų namų aplinkoje vieni mėgstą stiprų, kiti švelnesnį masažą su Beurer MG295 tai nesukels jokių problemų, universalus masažo prietaisas bus labai geras ir malonumą teikiantis „draugas“ visiems.

Taip pat labai svarbu, kad ši Vokiška masažinė sėdynė turi šildymo funkciją. Ją galite bet kada įjungti ar išjungti nepriklausomai nuo pasirinktos masažo programos. Šildymo funkcija leidžia nugaros ir kaklo masažui tapti dar efektyvesniam ir malonesniam. Giliau prasiskverbianti masažo nauda, neš ne tik malonumą dažnai pervargusiems ir per mažai mūsų vertinamies nugaros raumenims ir stuburui ar kaklui – tai savaime taps ir sveikatos, o kartu ir kokybiško poilsio simboliu jūsų namuose. Kartu nugaros ir kaklo šildymas yra nepakeičiamas šaltuoju metų laiku. Jei vasara tai tikrai nebūtina, nors ir malonu funkcija – žiemą masažo sėdynė, kuri nešildo yra tarsi Kalėdos be nuoširdžių dovanų.

Du besisukantys masažo „pirštai“ ir 4 Shiatsu masažo galvutės su 3D rockets technologija, sukasi ir judėdamos apima visą jūsų nugaros ir kaklo plotą. Elektrinė masažo sėdynė yra labai universali ir plačiai pritaikoma, tačiau kartu ir labai paprastai naudojama. Iš patirties garantuojame jums, kad jau po pirmojo atsisėdimo viską lengvai suprasite ir lengvai naudositės. Net senjorai ar maži vaikai lengvai pagal aiškiai ir logiškai išdėliotą pultelį, kuriame viskas ir parodyta sugebės įsijungti ir pasirinkti norimą masažą, taip pat spaudžiant pliusiuką arba minusiuką nusistatyti sau patinkantį masažo intensyvumą. Tai yra saugus, laiko patikrintas, daugelį prestižinių apdovanojimų ir kokybės sertifikatų turintis prietaisas – todėl tai yra vienas kokybiškiausių, maloniausių, tačiau ir saugiausių masažinės sėdynės pasirinkimų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Su Beurer MG295 puikios masažo akimirkos kartu atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir kaklo raumenis. Masažo sėdynę galima lengvai uždėti ant praktiškai bet kurios kėdės ar kito jums patogaus paviršiaus. Masažuoklis puikiai tiks ir tilps, o jame jausitės maloniai. Kai baigsite masažo seansą jį galite tiesiog pakabinti spintoje, ar padėti po lova. Taip pat svarbu, kad kokybiškas veliūro nuimamas audeklas gali būti lengvai nuimamas ir plaunamas skalbimo mašinoje, todėl visada būsite tikri, kad turėsite švarų ir higienišką masažuoklį.

Beurer masažo sėdynės yra aukščiausius kokybės standartus atitinkantis ir puikių atsiliepimų tiek iš profesionalų, tiek ir iš vartotojų visame pasaulyje susilaukęs pasirinkimas. VokiskaIdeja komanda taip pat prisideda prie Beurer MG295 rekomendacijos ir patys išmėginę ir naudodami galime tik patvirtinti, kad visi atsiliepimai ir pagyros yra pelnytos. Ši sėdynė, nors ir yra „nugaros“ – tačiau išskirtinumas tas, kad taip pat puikiai masažuoja pečius ir kaklo sritį, kas yra labai gera.

Ši prekė yra šiose parduotuvėse:

Savanorių pr. 321, Kaunas, „Avitela“ parduotuvė

I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 19:00, VII 10:00 - 19:00

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

8:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS: 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V