Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
562
627
195
245
1245
681
Pagrindinės savybės
Talpa
4527
Tipas
1602
1818

Valymo įrankiai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Palaikyti švarai bei tvarkai namuose reikia ne tik specialių valymo priemonių, tačiau taip pat ir įrankių be kurių ne tik probleminių vietų, tačiau ir paprastų dėmių šalinimas bus ne tik kad kur kas sunkesnis, tačiau ir ne visada įmanomas. Valymo įrankiai yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su mūsų pasiūla ir rasti tai, ko jums reikia. Nuo pirštinių, kurios apsaugo jūsų rankas iki specialių kempinių, kurios labai sėkmingai patrynus gali padėti pašalinti net ir labai didelius nešvarumus, tačiau svarbiausia, kad nebus sugadinamas paviršius nuo kurio nešvarumas yra valomas. Tvarkai namuose palaikyti visada geriausia įsigyti didesnį tokių įrankių valymo kiekį, kadangi esant sunkiai situacijai dažnai tenka išbandyti net kelis, kol rastas – pateisins lūkesčius.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: Eta, Mesko, Bissell ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Nuo šiol valyti namus yra paprasta ir patogu kaip kad niekada.

Kuo daugiau skirtingų valymo priemonių namuose turėsite – tuo galėsite būti ramesnis, kad namų priežiūra bus ne tik lengvesnė, tačiau ir truks kur kas trumpiau. Valymo priemonių gausa – išties atima žadą. O kuo reikia pasirūpinti?

  • Geras pasirinkimas yra universalios valymo kempinės, kurios „veikia“ be chemijos.
  • Žinoma, patikimos pirštinės, kurios apsaugo rankas.
  • Papildomai dažnai siūlomas ir rankų dezinfekcinis.
  • Specialūs siurbliai, kurie ne tik siurbia, tačiau ir plauna.
  • Nepamirškite ir valgų valymo įrangų.
  • Bei viso kito.

Kuo daugiau įrangos – tuo valymas Jums kels tik geriausias emocijas. Išbandykite ir mėgaukitės namų priežiūra.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V