Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
563
91
107
896
150
161
195
24235
570
370
579
420
446
459
578
505
521

Gruzdintuvės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 64 (4 puslapių)

Tikriausiai retas kuris nemėgsta traškaus maisto, tačiau tikrai ne kiekvienas jį moka pasigaminti namuose. Tačiau pagelbėti gali gruzdintuvės, kadangi būtent šių įrenginių dėka galima labai paprastai pasigaminti tokį maistą, kurio daugelis neatsisakytų. Ir praktiškai nieko nereikės daryti, kadangi visą darbą už jus atliks modernus įrenginys, todėl jums reikės tik nustatyti reikiamą temperatūrą. Kas labai patogu ir po trumpo laiko tarpo jau galima mėgautis taip mėgstamu skoniu. Svarbiausia, kad daugelis žmonių perka gruzdintą maistą ir moka didelius pinigus. O kam, kai su tinkama įranga – viską galima atlikti namuose pačiam? Gruzdintuvės – kainuoja pigiai, o pagaminti su jomis galima beveik bet ką. Nuo mėsos iki daržovių patiekalų, keksiukų bei kitų skanėstų, kurie tikrai nudžiugins kiekvieną.

Gruzdintuvų yra tikrai daug ir įvairių, todėl kiekvienas galės pasirinkti labiausiai patinkantį variantą.

Tik prieš tai atsakykite sau į kelis pagrindinius klausimus:

Ar planuojate lepintis gruzdintais patiekalais vieni su artimiausiai žmonėmis, o galbūt jais pavaišinsite ir gausų būrį draugų? Kokia spalva labiausiai derėtų prie namų interjero?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų gruzdintuvių pasirinkimą.

Skirtingi modeliai, kurie gali sutalpinti nuo 1,6 litro iki net 6 litrų gruzdinamo maisto, kurio pakaktų tikrai dideliai kompanijai.

Galima rinktis iš skirtingų valdymo tipų, tiek įprasto mechaninio, tiek elektroninio ar netgi moderniausio jutiminio varianto.

Taip pat yra ne tik įprastos gruzdintuvės, tačiau ir kiek kitokį veikimo principą turinčios karšto oro gruzdintuvės.

Taigi, kuris prekinis ženklas jums patinka labiausiai ir kokį biudžetą numatėte šiam naujam pirkiniui?

Atsakymai į šiuos klausimus gerokai palengvins pasirinkimą, kadangi greitai atrasite tinkamiausią variantą.

Vienareikšmiškai atsakyti ir išskirti kažkurį gamintoją neįmanoma.

Kadangi visos gruzdintuvės yra geros ir puikiai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo asmeninių poreikių bei finansinės situacijos.

Mūsų parduotuvėje kiekvienas galės atrasti tinkamiausią gruzdintuvę. Siūlome rinktis iš Ariete, Tefal, Caso, Concept ir kitų žinomiausių prekinių ženklų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V