Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
746
151
1245
23889
Tipas
1139
Didžiausia rekomenduojama apkrova
10983
Spalva
1277
Svoris
14027
15685

Trikojai ir stabilizatoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Filmavimui arba fotografavimui svarbu ne tik geras įrenginys, kuris gebės tinkamai išsaugoti vaizdą, tačiau taip pat ir patikimas trikojis arba stabilizatorius, kurie padės tam vaizdui nedrebėti ir išlaikyti patikimą, geros kokybės poziciją. Tai priedai, kurie reikalingi toli gražu ne tik profesionalams, tačiau ir kiekvienam, kuris nori, jog namų filmavimas įgautų prasmę ir tuo pačiu būtų pačios geriausios kokybės. Žinoma, pasiūla, kurią pas mus galite rasti – labai plati, tad pirmiausia reikia derinti prie turimo įrenginio ir tik tada plačiau domėtis galimomis charakteristikomis, kurios suteikia filmavimui arba fotografavimui dar daugiau galimybių. Esate verti geriausio ir galite tai gauti. Svarbiausia – tinkami priedai įrenginiui, kurie prasideda nuo stabilios pozicijos laikymosi. Sekite mūsų pasiūlymus, pasinaudokite akcijomis ir rinkitės kokybę, kurios esate verti.

Vieno gamintojo išskirtinį neįmanoma. Kadangi praktiškai visų firmų trikojai ir stabilizatoriai yra geros ir puikiai atlieka savo funkciją. Be to, pasirinkimas kiekvienu atveju gali būti skirtingas, kadangi visi žmonės renkasi vadovaudamiesi asmeniniais kriterijais ir atsižvelgdami į savo finansinę padėtį. Mūsų  parduotuvėje galėsite pasirinkti iš itin plataus trikojų ir stabilizatorių asortimento. Siūlome tokių gamintojų modelius kaip Braun, Korsaik bei daugelio kitų populiariausių prekinių ženklų produktus.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis trikojų ir stabilizatorių pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Gera kokybė – neturi būti brangi ir avitela.lt gali jums tai pasiūlyti.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V