Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
212
408
456
HDR
13554
13555
13592
13594
Skaitmeninė garso išvestis
21985
21987
21988

QLED televizoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Šiomis dienomis, norint pasimėgauti aukščiausios kokybės vaizdu, tikrai nebūtina keliauti į kino teatrą. Kadangi pakanka tik pasirinkti norimą filmą ir patogiai įsitaisyti ant sofos ar lovos savo namuose. O nepriekaištingą vaizdo kokybę garantuos QLED televizoriai. Jie pasižymi itin aukšta ekrano raiška, kuri gali būti ne tik 4K UHD, bet net ir 8K. Kas leis pačias smulkiausias detales pamatyti visai kitaip. Todėl toks televizorius garantuos ne tik puikų vaizdą, bet ir visai naujus potyrius, kurie leis visiškai kitaip pažvelgti į įprastą vaizdą, kurį matėte anksčiau. Ir jis nė kiek nesuprastės net pasirinkus pačią didžiausią ekrano įstrižainę turintį televizorių. Kas suteiks galimybę tiesiog mėgautis vaizdais.

| Samsung televizoriai | LG televizoriai | Philips televizoriai | Sony televizoriai | Hisense televizoriai | TCL televizoriai |

LED televizoriai | OLED televizoriai | QLED televizoriai |

QLED televizorių yra labai daug ir įvairių, todėl galėsite atrasti labiausiai patinkantį modelį.

Tik prieš tai vertėtų sau atsakyti į kelis klausimus:

Ar norite mėgautis nepriekaištingu vaizdu net pačiame didžiausiame ekrane, o galbūt ieškote kompaktiško, bet vaizdo kokybe niekuo nenusileidžiančio televizoriaus? Ar mėgstate ne tik žiūrėti televiziją, bet ir išbandyti visas kitas šiuolaikinių technologijų siūlomas pramogas?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų QLED televizorių asortimentą.

Nuo kompaktiškų, bet tikrai nemažų, 32 colių ekrano įstrižainę turinčių QLED televizorių iki net 85 colių įstrižainę turinčių įrenginių, kurie leis pasijusti lyg kino teatre.

Televizijos įrašymo funkcija suteiks galimybę norimu laiku matyti mėgstamas laidas ar filmus, kadangi jie gali būti bet kada įrašomi, kas labai patogu.

Kuris prekinis ženklas jums labiausiai patinka ir kiek esate pasiryžę investuoti į naują QLED televizorių?

Atsakykite į šiuos pagrindinius klausimus ir tuomet pasirinkimas tikrai nesukels jokių papildomų rūpesčių, kadangi greitai atrasite tinkamiausią variantą.

Vieno gamintojo išskirti neįmanoma.

Kadangi praktiškai visi QLED televizoriai pasižymi aukščiausios kokybės vaizdu, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių bei finansinių galimybių.

Todėl mūsų parduotuvėje kiekvienas galės pasirinkti tinkamiausią QLED televizorių. Siūlome rinktis iš Hisense, Samsung, TCL ir kitų žinomiausių gamintojų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V