Išmanūs davikliai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 43 (3 puslapių)

Gyventi saugiai šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Kodėl? Kadangi yra labai daug sistemų, kurios kurtos būtent šiuolaikiniam žmogui, kuris rūpinasi savimi. Vieni tokių yra išmanūs davikliai, kurie dažniausiai montuojami greta langų bei durų. Svarbiausia, kad kinta ne tik daviklių charakteristikos, tačiau ir kitos smulkmenos, jų montavimo vieta, kuri nulemia įrenginio galimybes bei saugumo lygį. Renkantis visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus jums kylančius klausimus bei padės rasti tai, ko reikia jūsų namų poreikiams patenkinti. Galiausiai, išmanūs davikliai internetu pas mus kainuos pigiau palaukus akcijų, kurios siūlomos reguliariai, tad pasinaudokite pasiūlymais, kurie verti dėmesio ir kurie suteiks jums bei jūsų namams daugiau saugumo.

Orientuodamasi į skirtingų žmonių poreikius avitela.lt siūlo labai daug įvairių daviklių, kurie derinami prie skirtingų įrangų.

Tai gali būti:

  1. Išmanioji kamera.             
  2. Išmaniųjų namų priedas.                         
  3. Išmanusis durų skambutis.                      
  4. Vidaus stebėjimo kamera.

Nežinote, kuris tipas ir konkretus daviklis geriausiai tinka Jūsų atveju? Visada siūlome susisiekti su avitela.lt specialistais.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: Acme, Netatmo, TP-LINK ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Geri davikliai nebūtinai turi būti brangūs ir mūsų gaminiai tai geriausiai įrodo.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V