Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1640
1818
1824
Kita informacija
Spalva
346
351
373
394
398
404
411
439
440
450

Krepšiai, kuprinės ir dėklai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 404 (23 puslapių)

Nešiojamas kompiuteris dažnai naudojamas kaip priemonė studijoms, darbui, laisvai samdomiems specialistams, kurie neturi pastovios darbo vietos. Kadangi įrenginys yra nešiojamas – jis visada gali būti su Jumis, kad ir kur einate. Žinoma, jam apsaugoti yra reikalingas krepšys, kuprinė bei kitas įdėklas, kuris geriausiai atitinka ne tik Jūsų skonio, patogumo, tačiau ir stiliaus poreikius. Itin plačią pasiūlą galite rasti pas mus, tad susipažinkite su produkcija ir pasinaudokite galimybe ne tik visada atrodyti stilingai, tačiau ir rinktis krepšius, kurie apsaugos Jūsų kompiuterius. Siūlome ne tik daug modelių, kurie kinta savo dizainu, tačiau ir variantų atitinkančių tam tikro kompiuterio poreikius: pavyzdžiui: iPad mini 4, kompiuteriams iki 14 colių, iPad Pro 12.9 ir t.t.

Vienareikšmiškai atsakyti ir išskirti kažkurį gamintoją labai sunku. Juk visi kompiuterių krepšiai, kuprinės ir dėklai internetu yra geros kokybės ir puikiai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo asmeninių poreikių bei finansinės situacijos. Mūsų parduotuvėje kiekvienas galės atrasti jam labiausiai tinkamą krepšį. Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia šie prekiniai vardai: Lenovo, Dell, Apple ir kiti. Kokybė – apsimoka ir atsiperka, nes tarnauja ilgai. Galiausiai, rinktis reikia pagal turimą kompiuterį.

Avitela.lt prekybos vietoje siūlomi kompiuterių krepšiai, kuprinės ir dėklai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie geriausiai atitinka Jūsų kompiuterio poreikius ir tuo pačiu Jūsų asmeninius norus.

Renkantis siūlome įvertinti šias kelias mažas smulkmenas:

1.          Kokio gamintojo kompiuteris yra turimas?

2.          Kokie yra jo matmenys?

3.          Koks stilius Jums labiausiai patinka?

4.          Koks audinys geriausiai atitinka lūkesčius?

5.          Kiek yra kišenėlių?

6.          Kokius papildomus daiktus galima laikyti?

7.          Ir panašiai.

Geras dėklas apsaugos Jūsų kompiuterį ir tuo pačiu gali tapti pats skoningiausias ir labiausiai dėmesio vertas Jūsų stiliaus akcentas.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V