Kompiuterinė technika

Naujausia kompiuterinė technika internetu už gerą kainą. Platus asortimentas leis kiekvienam išsirinkti norimą kompiuterį ar kitą įrangą. Rinkitės patikimumą ir kokybės garantą.

Kompiuterinė technika - neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Ji padeda susitvarkyti net su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis. Beveik kiekvieno iš mūsų namuose jau galima rasti stacionarius arba nešiojamuosius kompiuterius. Ši technika leidžia mums lengviau mokytis, o kai kuriems - tai darbas arba hobis. Vis tobulėjanti programinė įranga mums neleidžia nuspėti, kokie patobulinimai mūsų laukia, taigi pravartu domėtis naujienomis. Taip pat, kad palengvinti mūsų gyvenimą, galime rasti įvairių planšetinių kompiuterių arba elektroninių skaitytuvų, kurie tampa puikus kompanionai kelionėse ar namuose.Šiomis dienomis kompiuterinė technika yra svarbi daugeliui. Vieniems tai pagrindinė darbo priemonė, kiti naudoja kompiuterį mokslo tikslams. O kai kurie prie jo leidžia laiką žaisdami žaidimus bei taip atsipalaiduodami. Todėl ir nuo funkcijos gali labai skirti pačio įrenginio pasirinkimas. Nors dauguma kompiuterių gali sėkmingai atlikti visus darbus, tačiau dažniausiai jie vis tiek klasifikuojami pagal tam tikrą paskirtį. Šioje vietoje labiausiai išskiriami yra žaidimų kompiuteriai, kurie pasižymi dideliu galingumu bei unikaliu dizainu, kuris patiks kiekvienam tokio laisvalaikio mėgėjui. Tačiau įrenginiai gali būti klasifikuojami ir pagal kitas ypatybes.

Pagrindiniai kompiuterių tipai ir jų savybės:

Nešiojamieji kompiuteriai – šiomis dienomis jie vieni iš populiariausių, kadangi neužima daug vietos bei suteikia galimybę jais naudotis praktiškai bet kur. Ir visai nesvarbu ar tai būtų biuras, ar namų erdvė, ar gamta – su tokiu kompiuteriu galima dirbti visur.

Planšetiniai kompiuteriai yra dar mažesnis bei kompaktiškesnis variantas. Todėl jie itin mėgstami keliaujančių žmonių. Tiesa, tokie įrenginiai savo galingumu bei kitais techniniai parametrais negali prilygti nešiojamiems. Tad ir rimtesniam darbui jie nebus tinkamiausias pasirinkimas. Dėl šios priežasties planšetiniai kompiuteriai dažniausiai naudojami laisvalaikiui, pramogai bei naršymui internete. Taip pat ten, kur įrenginiui nėra didelės apkrovos ir pakanka jo funkcionalumo.

Stacionarūs kompiuteriai išsiskiria savo dydžiu . Ir nors šiuolaikiniai variantai gali būti pakankamai kompaktiški, tačiau jų monitorius vis tiek užims pakankamai nemažai vietos. Bet tuo pačiu nereikės bandyti įžiūrėti smulkių raidžių mažame ekrane ir bus galima mėgautis tiek geru vaizdu, tiek ir pilnaverčiu darbu. Kadangi šie įrenginiai gali būti itin galingi, kas užtikrina, jog neteks susidurti su neįveikiamomis užduotimis ir net daug resursų reikalaujantis darbas vyks greitai. Todėl jie dažniausiai naudojami darbui. Taip pat juos vertina ir žaidimų mėgėjai, kurie nori namuose susikurti patogią laisvalaikio erdvę.

Kokie yra svarbiausi papildomi priedai?

Kad būtų galima sėkmingai naudotis kompiuteriu praktiškai viskas būna sukomplektuota su juo. Tačiau vis tiek yra daugybė įvairiausių priedų, su kuriais kompiuterinė technika turės dar didesnį funkcionalumą. Bet svarstant apie juos pirmiausiai reikėtų įvertinti asmeninius poreikius. Kadangi tikrai ne visiems reikia papildomų ausinių, nors jos yra tikrai populiarus ir dažnas pasirinkimas. Taip pat gana svarbus gali būti ir USB raktai bei kompiuterinį įranga. Ypač jeigu ji nėra pateikiama komplekte įsigyjant įrenginį.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V