Dūmų detektoriai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Tokia smulkmena kaip dūmų detektorius gali išgelbėti žmogaus gyvybę. Ir nors šiuo metu jie pagal įstatymus yra privalomi, tačiau kai kuriems žmonėms atrodo, kad nereikia, kadangi gyvenimas ir taip yra saugus. Tai yra neatsakingas požiūris į save bei aplinkinius. Detektoriai reikalingi tikrai ne tik nuosavuose namuose, kurie yra šildomi kieto kuro katilu, tačiau ir butuose, kadangi niekada niekas negali būti tikras dėl gaisro pavojaus, kuris kyla labai įvairiomis situacijomis. Mūsų siūlomi detektoriai yra ne tik labai įvairūs, tačiau ir parduodami konkurencingomis kainomis, tad siūlome sekti pasiūlymus ir įsigyti su akcijomis. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – tokia pat puiki, verta jūsų dėmesio, laiko bei poreikių.

Taip, kiekvienas žmogus turi pasirūpinti, kad namuose, kuriuose jis gyvena – būtų dūmų detektorius. Tai svarbu ne tik dėl įstatymų, tačiau pirmiausia dėl savęs. Žinoma, svarbu rasti tinkamą dūmų detektoriaus montavimo vietą, kuri Jus informuotų apie patalpoje esančius dūmus.

Avitela.lt siūlomi dūmų detektoriai internetu yra labai įvairūs. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų minėtų detektorių  kainos varijuoja nuo keliolikos eurų iki 100 eurų ir daugiau. Tačiau produkcija nuolat plečiama, pildoma, tad sekite pasiūlymus.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V