Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Slėgis
23037
23038
Vandens indo talpa
13130
13131
Pagrindinės savybės
Galingumas, W
Gėrimų tipai
31817
Tipas
1734
Kita informacija
Spalva
346
394
Išmatavimai
Aukštis
išmatavimai
10964
Plotis

Kapsuliniai kavos aparatai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Kapsuliniai kavos aparatai yra sprendimas mėgstantiems skanią kavą ir norintiems ją gauti greitai, lengvai ir be jokių kavos ruošimo rūpesčių. Užteks įsigyti jau paruoštos norimos kavos kapsules, įdėti kavos kapsulę į kapsulinį kavos aparatą ir paspausti kavos paruošimo svirtelę/mygtuką. Tobulas sprendimas nuolat skubantiems ar nenorintiems rūpintis technologiškai sudėtingesniais kavos aparatais. Dar vienas kapsulinių kavos aparatų privalumas, kad jiems yra daugybės gamintojų įvairiausio skonio kavų, kurių nepagaminsi su įprastu kavos aparatu. Taip pat, kava nėra vienintelis gėrimas, kurį gali pasiganti su kapsuliniu kavos aparatu. Kakava, arbata, karštas šokoladas taip pat gali būti jūsų rytiniu ritualų dalis labai greitai ir išties paprastai. Avitela.lt elektroninėje parduotuvėjė galite rasti daugelio populiariausių gamintojų kapsulinių kavos aparatų. Gausiame pačių žinomiausių Dolce Gusto, Nespresso, Delonghi, Belmoca, Caffitaly kapsulinių kavos aparatų gamintojų asortimente tikrai rasite sau labiausiai tinkantį ir patinkantį aparatą.

Jeigu nežinote, kuris kapsulinis kavos aparatas Jums labiausiai tinka – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai padės jums rasti labiausiai poreikius tenkinantį ir tuo pačiu geriausiai tarnaujantį Jūsų namuose. Visgi, dažniausiai esminiai rodikliai, kurie lemia, kad rasite tai, kas Jums tinka yra:

1. Vertinimas – ar jis reikalingas savoms reikmėms, ar verslui.

2. Kokių matmenų buitinė technika labiausiai tinka.

3. Įvertinkite gamintojus.

4. Žinoma, kokio tipo kavas galima ruošti.

5. Daugelis renkasi pagal kainą.

6. Pagal duodamą garantiją.

Geras kapsulinis kavos aparatas padės kiekvieną dieną mėgautis nuostabaus skonio kava. Esame tikri, kad ji pagerins Jums nuotaiką kasdien.

Kiekvienas renkasi tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Ir Jūsų patogumui – siūlome labai daug modelių. Kapsuliniai kavos aparatai kainuoja kur kas pigiau nei tie, kurie mala pupeles. Taip pat kapsuliniai dažniausiai ruošia kavos gėrimus, o ne tikrą kavą. Visgi, kavos gėrimai, esame tikri, Jums tiks ir patiks, kadangi kapsulių skonių gausa – maloniai nustebina: nuo mėtų iki braškių nuo vanilės iki šokolado. O kas labiausiai patinka Jums?

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V