Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
30
23812
195
1245
287
595
459
1097

Keptuvės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 69 (4 puslapių)

Jeigu norite pagaminti pačius skaniausius patiekalus, kuriais galite palepinti šeimyną – pirmiausia jums reikalinga gera keptuvė, kurioje ir su kuria gaminimas bus malonumas, o ne darbas. Keptuvės tikrai yra labai įvairios, tad renkantis reikia susipažinti su jų charakteristikomis. Juk vienos skirtos troškinimui, kai tuo tarpu kitos – kepimui: blynų, kotletų... Žinoma, kinta ir keptuvės dydis, kuris labai dažnai lemia pasirinkimą. Jeigu namuose yra daug žmonių – visada geriausia pirkti didesnes. Galiausiai, kiekvienas šeimininkas, kuris mėgsta gaminti – dažniausiai turi bent jau kelias keptuves, kurios kinta savo funkcionalumu ir yra skirtos įvairių patiekalų gamybai. Susipažinkite ir su naudojimu, kuris pritaikomas prie jūsų turimos viryklės: tinka viryklėms: indukcija, stiklo keramika, elektra, halogenas, dujos; atsparios smūgiams; tokios, kurias galima naudoti orkaitėje ir t.t. Pasiūla – plati, o kainos – jums ir dėl jūsų.

Avitela.lt siūlo labai platų keptuvių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori, kad gaminimas būtų malonumas, o ne darbas. Renkantis keptuvę siūlome įvertinti kelias smulkmenas, kurios leis būti ramiu, kad radote tai, ko ieškote.

  1. Reikia įvertinti – kokio dydžio keptuvė Jums yra reikalinga?
  2. Kai kurie vertina ir jos stilių.
  3. Siūlome daugiau susipažinti su gamintojais.
  4. Daugiau dėmesio skirti tipui: grilio keptuvė, indukcinė keptuvė, ketaus keptuvė, paella keptuvė ir t.t.
  5. Iš kokios medžiagos yra korpusas?
  6. Ant kokio paviršiaus tinkama naudoti?
  7. Ir panašiai.

Gera keptuvė leis pamiršti gaminimo malonumus ir tuo pačiu kasdien mėgautis tik labai skaniu maistu.

Gera keptuvė – ne tik ta, kuri yra funkcionali, tačiau ir tokia, kuri daugelio žmonių kainos lūkesčius – patenkina ir pranoksta. Mūsų siūlomos keptuvės yra ne tik geros kokybės, tačiau ir patrauklios kainos. O jeigu pasiūlymai, kuriuos galite rasti pas mus, Jums netinka – visada siūlome sekti akcijas, kurios skelbiamos reguliariai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Gaminkite su malonumu ir kasdien.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V