Kiti virtuvės įrankiai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Kasdienai skirti virtuvės įrankiai gali atrodyti tik kaip smulkmenos, tačiau kai jie sugenda arba kai jų nėra po ranka – dažniausiai įprastų darbų atlikimas tampa kur kas sudėtingesnis. Natūralu, kad jau geriau turėti jų kuo daugiau, spintelėse saugiai laukti, kol bus reikalingi. Virtuvės įrankiai yra labai įvairūs. Taip pat kaip ir žmonių poreikiai. Štai todėl siūlome labai plačią įrankių pasiūlą, kad kiekvienas rastų tai, ko jam labiausiai reikia. Teikiame ne tik daug įvairių modelių, tačiau ir konkurencingas kainas, akcijas, kurios padės sutaupyti, tačiau vieno pirkimo metu įsigyti viską, ko jums reikia. Galiausiai, nuolat pildome katalogą, kadangi norime ir judame kartus su klientais, kurie visada tikisi geriausio. Ir mes tai siūlome. Jums ir jūsų virtuvei.

Geri įrankiai yra tai, ko reikia kiekvienam virtuvės šeimininkui. Kinta virtuvės įrankių galimybės, kurios, žinoma, lemia ir kainas. Mes siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios garantuoja, kad Jūsų poreikiai ne tik dėl galimybių, tačiau ir dėl kainos – bus patenkinamos. O tokių įrankių kainos yra labai įvairios. Jos kinta nuo kelių eurų iki keliasdešimties ir panašiai. Svarbiausia yra netaupyti kokybei.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis virtuvės įrankių  pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Tegul ne tik gaminimas, tačiau ir valgymas kelia Jums tik geriausias emocijas. Su tinkamais įrankiais – viskas yra paprasta ir patogu.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V