Kiti priedai virtuvei

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 104 (6 puslapių)

Virtuvės funkcionalumui užtikrinti reikia labai daug smulkmenų, kurios yra naudojamos kasdien. Kai kurių funkcionalumo net nematyti iki tol, kol tas daiktas nesugenda. Šiuo metu beveik viską, ko reikia virtuvei, galite rasti pas mus, tad Jūsų patogumui – vieno pirkimo metu pasirūpinsite, kad maisto gaminimas ir aplinkos kūrimas būtų greitas ir paprastas. Priedai virtuvei yra labai įvairūs, tad belieka bandyti įsivaizduoti visas galimas situacijas, kurios kils gaminimo metu, kad įsigyti tai, ko gali reikėti – būtų paprasčiau. Tai yra ir metalinis krepšys, laikmatis, indas mikrobangų krosnelei bei kitos smulkmenos, kurios yra labai svarbios, tad jas visada turėti po ranka yra labai svarbu. Galiausiai, pas mus aktyviai siūlomos nuolaidos, kurios sumažins kainas, tačiau kokybė bus tokia pat puiki. Tokia, kokios siekia daugelis.

Avitela.lt rasite labai daug įvairių priedų, kurie yra būtini skirtingiems darbams virtuvėje, atlikti. Pasiūla ir gaminių unikalumas vis auga. Taip stengiamės patenkinti įvairių žmonių poreikius. Ką galite rasti pas mus?

  1. Elektrinis druskos ir pipirų malūnėlis.                   
  2. Keptuvės dangtis.
  3. Laikmatis.                   
  4. Maisto smulkintuvas.                       
  5. Nerūdijančio plieno muilas.             
  6. Prieskonių malūnėlis.                       
  7. Vienkartiniai palmės dubenėliai.
  8. Ir kitą.

Nerandate, ko ieškote? Visada siūlome susisiekti su mūsų specialistais greitai ir konkrečiai paieškai.

Siūlome labai daug įvairių priedų virtuvėje, kurie padės tiek gaminimą, tiek valgymą padaryti kur kas patogesniu ir našesniu. Mūsų siūlomi priedai virtuvėje naudoti yra ne tik geros kokybės, tačiau ir patrauklios kainos. O jeigu pasiūlymai, kuriuos galite rasti pas mus, Jums netinka – visada siūlome sekti akcijas, kurios skelbiamos reguliariai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius atradimus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Viskas vardan to, kad gaminimas būtų malonus, greitas ir paprastas kaip niekada.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V