Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Valdymas
4835
Pagrindinės savybės
Galingumas, W
4463
4467
Tipas
1246
2078
Kita informacija
Spalva
346
378

Pieno plakikliai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

Skaniai kavai dažniausiai reikia pieno putos, tiesa? O jai pagaminti yra būtini pieno plakikliai, kurie suteikia galimybę be jokio vargo ir be jokių specialių aparatų namuose pasigaminti tokią kavą, kuri padės jūsų dienai tapti kur kas skanesne ir tuo pačiu įmantresne. Mūsų parduodami pieno plakikliai padeda pagardinti kavą namų sąlygomis. Taip pat, suplakto pieno puta ir papuoš kavos puodelį. Svarbiausia rinktis tokį plakiklį, kuris Jums labiausiai tinka. O norėdami patenkinti skirtingų žmonių poreikius – nuolat atnaujiname savo katalogą, tad siūlome sekti mūsų pasiūlymus. Lygiai taip pat ir akcijas, nuolaidas, kurias irgi siūlome aktyviai. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – tokia pat puiki. Tokia, kokios vertas kiekvienas ir kuri, esame tikri, kad džiugins Jus labai.

Avitela.lt siūlomi pieno plakikliai internetu yra labai įvairūs. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų pieno plakiklių kainos varijuoja nuo 50 eurų iki 100 eurų. Tačiau produkcija nuolat plečiama, pildoma, tad sekite pasiūlymus. Taip pat sutaupyti galite palaukus akcijų, kurios siūlomos dažnai.

Atsakymo į šį klausimą nėra, kadangi visų gamintojų pieno plakikliai yra geri. Kur kas daugiau dėmesio reikia skirti techninėms charakteristikoms, kurios lemia pasirinkimą. Žinoma, pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių bei finansinių galimybių. Rinktis siūlome iš tokių gamintojų kaip Jura, Graef, GASTROBACK ir kitų visiems puikiai žinomų vardų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V