Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
562
79
563
107
1324
195
570
370
459
Greičių skaičius
17202
17204
17208
Reversas
18334

Sulčiaspaudės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 21 (2 puslapių)

Nuo šiol atlikti net ir pačius sudėtingiausius patiekalų bei gėrimo gaminimo darbus nebus sunku, kadangi su gera įranga – viskas įveikiama net ir tuomet, jeigu tai yra pats pirmas Jūsų bandymas. Sulčiaspaudės suteiks galimybę kiekvienam mėgautis šviežiomis sultimis namuose. Jums tereikės nuspręsti, kokio skonio norėsite šiandien. Ar tai bus vaisiai, o galbūt daržovių sultys? Kadangi visą kitą darbą už jus atliks šis modernus įrenginys. Tuo labiau, jog yra daugybė skirtingų modelių, todėl galėsite atrasti bei išsirinkti tą, kuris patinka labiausiai. O šiuolaikiškas dizainas tikrai derės prie bet kokio namų interjero. Todėl nereikėtų delsti ir verčiau palepinti save šviežiomis sultimis, kas kartu bus ir vitaminų šaltinis. Avitela.lt sulčiaspaudės internetu – tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir siekia, kad kiekviena diena būtų skani. Tai yra įmanoma.

Sulčiaspaudžių yra labai daug ir įvairių, todėl nesunkiai atrasite labiausiai patinkantį modelį.

Bet prieš pradedant rinktis atsakykite sau į šiuos klausimus:

Kokias sultis labiausiai mėgstate? Galbūt tai būtų citrusiniai vaisiai, kuriems yra skirta netgi speciali sulčiaspaudė? O galbūt ieškote universalaus varianto ar bus reikalinga lėtaeigė sulčiaspaudė?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų sulčiaspaudžių pasirinkimą:

Pradedant nuo paprasčiausių modelių, kurių galingumas siekia vos 25 W ir baigiant itin galingomis sulčiaspaudėmis, kurios pasižymi net 1300 W galia.

Taip pat galima rinktis iš skirtingą valdymą turinčių įrenginių. Taigi, tik nuo jūsų priklausys, ar nauja sulčiaspaudė bus valdoma mechaniniu būdu, ar tą darysite mygtukų pagalba, o gal norėsite skaitmeninio greičio valdymo?

Taip pat yra ir skirtingus greičius turinčius sulčiaspaudės, kas leidžia dar geriau atlikti visą procesą bei jį kontroliuoti.

Taigi, koks gamintojas jums patinka labiausiai ir kokį biudžetą esate numatę naujai sulčiaspaudei įsigyti?

Atsakykite į šiuos pagrindinius klausimus ir tuomet tikrai nesunkiai atrasite geriausią variantą, kuris tiks būtent jums. O tuomet jau beliks tik mėgautis šviežiomis sultimis.

Vieno gamintojo išskirti neįmanoma.

Kadangi praktiškai visų firmų sulčiaspaudės yra geros ir puikiai atlieka savo funkciją. Be to, pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmeninių poreikių, prioritetų ir finansinių galimybių.

Todėl mūsų parduotuvėse rasite itin platų sulčiaspaudžių asortimentą. Siūlome rinktis iš Concept, Philips, Ariete, Panasonic, Novis ir kitų puikiai žinomų prekinių ženklių.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V