Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
43
121
126
187
1296
270
778
476
23810

Stalai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 55 (4 puslapių)

Norite, kad naršymas kompiuteriu būtų maksimaliai patogus? Tokiu atveju reikalingas ne tik geras įrenginys bei jo priedai, tačiau ir kokybiškas, svarbiausia – ergonomiškas stalas, kuris leis net ir po dienos sėdėjimo – nepergyventi dėl savo nugaros. Stalas yra svarbus tiek naršant kompiuteriu, tiek atliekant kitas funkcijas prie jo, kadangi jis padeda stabiliai sėdėti vienoje pozicijoje ir tuo pačiu tiesiai išlaikyti nugarą. Siūlydami patikimus stalus norime prisidėti prie sveikesnio žmonių gyvenimo, kadangi XXI amžiaus žmogui naršymas nuo ryto iki ryto – daugeliui yra gyvenimo dalis, kasdienybė. Galiausiai, mūsų siūlomi stalai yra patrauklus, stilingi, tad esame tikri, kad skoningai papuoš ir Jūsų namus. Nuo stalų skirtų kompiuteriniams žaidimams žaisti iki tokių, kurie geriausiai atitinka labai darbštaus žmogaus poreikius.

Geras stalas kompiuteriui yra būtinas. Ne tik paties kompiuterio, tačiau dėl žmogaus, kurie prie jo leidžia dienas. Tai gali garantuoti, kad ilgas sėdėjimas toje pačioje pozicijoje nebus labai varginantis, juolab, pavyks išvengti sveikatos sutrikimų, kurie labai dažnai nutinka dėl to, kad nekeičiama pozicija.

Renkantis stalą kompiuteriui reikia įvertinti kelias smulkmenas:

  • Pirmiausia reikia įvertinti jo galimybes, tai yra žiūrėti, ar jis reguliuojasi.
  • Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kas kinta jų modeliai bei stilius.
  • Žinoma, aukštis bei plotis.
  • Taip pat kai kuriems gali būti svarbus rodiklis svoris.
  • Bei kiti niuansai.

Geras stalas leis Jums be jokio vargo kasdien prie jo praleisti daug laiko ir per daug nenuvarginti savęs.

Avitela.lt siūlomi kompiuterių stalai internetu yra labai įvairūs. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų kompiuterių stalų kainos varijuoja nuo šimto eurų iki kelių rimtų eurų ir daugiau. Tačiau produkcija nuolat plečiama, pildoma, tad sekite pasiūlymus. Galiausiai, sutaupyti galima perkant per akcijas, kurias taip pat siūlome gana dažnai.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V