Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai

Stalo įrankiai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 29 (2 puslapių)

Tiek suaugusieji, tiek vaikai valgydami kasdien turi naudoti stalo įrankius, kurie padės visą procesą padaryti ne tik tvarkingesniu bei higieniškesniu, tačiau tam tikra prasme ir malonesniu. Ne veltui stalo įrankiai reikalingi ir vaikams, kurie dažniausiai kopijuoja tėvelius, tad reikia ir mažiesiems suteikti galimybę mokytis – kaip reikia tvarkingai valgyti pagal etiketą. O pas mus siūlomo stalo įrankiai internetu yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tai, ko jums reikia. Ir šaukštus, taip pat ir šakutes, peilius, kurie kinta savo dizainu, kuri bus su jais valgyti tikrai skanu. Jeigu ieškote konkretaus modelio, tačiau nematote pas mus – visada siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės, atsakys į klausimus ir pasirūpins, kad valgymas būtų skanus, malonus ir tvarkingas nuo pirmųjų gyvenimo metų.

Nors valgymo įpročiai ir kinta, tačiau dažniausiai namuose turi būti tie patys stalo įrankiai, kurie suteikia galimybę kasdien valgyti ne tik skaniai, tačiau ir kultūringai. Kuo reikia pasirūpinti?

  1. Šakutėmis.
  2. Peiliais.
  3. Šaukštais.
  4. Šaukšteliais.
  5. Picos peilis.
  6. Ir t.t.

Visada geriausia yra pirkti rinkinius, kurių įrankiai yra panašūs savo stiliumi, tad valgymui suteikia dar daugiau malonumo, kuriuo norisi mėgautis.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: MAKU, STONELINE, ETA ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Gera, kad patogūs stalo įrankiai tuo pačiu yra ir stilingi.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V