Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
322
337
370
436
Bluetooth
30019
30023
Nuotolinio valdymo pultas
21454
21468
Garsas
21677
Jungtys
17689
Įmontuotas radijo imtuvas
30027
Spalva
1277
1297

Magnetolos

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Mėgaukitės muzika, kad ir kur bebūtumėte, kadangi stilingos bei kompaktiškos magnetolos jus gali lydėti kiekviename žingsnyje. Ir jų dėka galima ne tik klausyti radiją, bet ir savo mėgstamą muziką. Šie įrenginiai atranda savo vietą ne tik namuose, bet ir darbe, kur su muzika viskas vyksta greičiau bei paprasčiau. O stilingas dizainas leidžia juos pritaikyti prie bet kokio interjero stiliaus. Magnetolos yra labai universalus įrenginys ir, atrodo, kad sukurtos jau taip seniai, tačiau net ir XXI amžiaus žmogui – labai reikalingos ir dažnai naudojamos kasdien. Juk kartais taip gera, kad muzika yra fone, kai kažkas groja, o gal ir pasakoja. Nepastebėsite, kaip Jūsų dienos eis su stilinga muzika, kurią Jums perteiks ir skoninga magnetola. Pirkite internetu, sutaupykite ir mėgaukitės melodijomis kasdien.

Magnetolos gali būti labai įvairios, todėl nesunkiai atrasite labiausiai patinkantį variantą.

Bet prieš tai būtų pravartu atsakyti sau į keletą klausimų:

Ar dažniausiai mėgstate klausyti radijo, o galbūt turite nemažą CD kolekciją su mėgstama muzika? Ar būtų naudinga ir galimybė muziką perduoti Bluetooth pagalba? O galbūt patogiausia tą būtų daryti dėka AUX jungties?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų magnetolų asortimentą.

Skirtingo dizaino bei pagrindinių populiariausių spalvų magnetolos tiks prie kiekvienų namų interjero, kur tikrai neužims daug vietos, bet leis mėgautis norima muzika.

Kai kurios magnetolos turės nuotolinio valdymo pultą, kas leis dar patogiau valdyti šį įrenginį. O prie kai kurių bus galima prisijungti ir Bluetooth pagalba bei taip perduoti norimą muziką.

Taigi, kuris prekinis ženklas jums patinka labiausiai ir kiek esate pasiryžę investuoti į naują magnetolą?

Atsakykite į šiuos klausimus ir tuomet pasirinkimas tikrai nebus sunkus, kadangi greitai galėsite atrasti būtent jums labiausiai tinkantį modelį.

Vienareikšmiškai atsakyti neįmanoma.

Kadangi daugumos gamintojų magnetolos yra geros ir puikiai atlieka savo funkciją. O pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų bei finansinės situacijos.

Todėl mūsų parduotuvėse bet kas galės atrasti tinkamiausią magnetolą. Siūlome pasirinkti iš Philips, Trevi ir kitų žinomiausių gamintojų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V