Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Indas ryžiams
5601
Indų kiekis
5603
Laido ilgis
5524
Vandens lygio indikatorius
4727
Pagrindinės savybės
Laikmatis
22544
Tipas
1548
Valdymo tipas
30236
Kita informacija
Spalva
346
Papildomos savybės
Indų plovyklei atsparios dalys
31900
Korpuso medžiaga
1108
Specialios funkcijos
30574

Garų puodai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Norint maitintis sveikai tikrai nereikia atsisakyti daugybės mėgstamų patiekalų. Kadangi juos galima paprasčiausiai paruošti kitu būdu. Ir tą padaryti padės garų puodai, kurie leidžia gaminti pačius įvairiausius patiekalus. Tačiau visas procesas vyksta garuose, dėl ko neprarandamos naudingos maisto medžiagos. Taigi, toks variantas turėtų patikti kiekvienam, nebūtinai virtuvės ar sveikos mitybos entuziastams. Tuo labiau, kad taip pagamintų patiekalų ir skonis gali būti kitoks bei netgi geresnis. Mūsų siūlomi garų puodai yra labai įvairūs, tad būtinai skirkite dėmesio smulkmenoms, kad rastas iki mažiausių smulkmenų patenkintų Jūsų poreikius. Juk tai yra daiktas, kuris tarnauja daug metų. Galiausiai, tai įranga, kuri puikiai tinka ne tik sau, tačiau ir kaip dovanai – kitam žmogui. Tokiam, kuris nori būti sveikesnis ir tuo pačiu kasdien valgyti sočiai.

Garų puodų įvairovė pakankamai nemaža, todėl neturėtų būti sudėtinga atrasti tinkamiausią variantą.

Bet prieš renkantis vertėtų atsakyti į kelis klausimus:

Koks garų puodo dizainas labiausiai patiktų bei derėtų prie namų interjero? Ar tai būtų modernus nerūdijantis plienas, o gal patikimas plastikas?

Mūsų parduotuvėje rasite platų garų puodų pasirinkimą.

Tiek skirtingo dizaino, tiek ir pasižymintys skirtinga talpa bei funkcionalumu garų puodai.

Kai kurie įrenginiai turės papildomas ir labai patogias funkcijas, kurios palengvins visą procesą, pavyzdžiu, automatinis išsijungimas, kas tikrai patogu gaminant.

Talpos taip pat turėtų pakakti paruošti maistą net ir didesnei kompanijai, kadangi garų puodas gali būti netgi virš 10 litrų.

Taigi, koks prekinis ženklas jums patinka labiausiai ir kiek esate pasiryžę investuoti į naują garų puodą?

Atsakykite sau į visus šiuos klausimus ir tuomet pasirinkti nebus sunku, kadangi atrasite būtent jums tinkamiausią modelį.

Kažkurio vieno gamintojo išskirti neįmanoma.

Kadangi praktiškai visi garų puodai yra geri bei sėkmingai atlieka savo funkciją. O pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų.

Mūsų parduotuvėje tikrai išsirinksite labiausiai tinkantį garų puodą. Siūlome tokių gamintojų kaip Tefal, Gastroback ir kitų žinomiausių prekinių ženklų produktus.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V