Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai

Muzikiniai centrai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Muzikiniai centrai yra tai, be ko savo namų neįsivaizduoja nė vienas tikras muzikos mėgėjas. Kadangi jie suteikia unikalią galimybe mėgautis norima muzika ir aukštos kokybės garsu. Todėl jeigu vis dar neturite muzikinio centro, tačiau norite, jog kiekviena diena prasidėtų su muzika, tuomet vertėtų apsilankyti mūsų parduotuvėje. Siūlome rinktis iš skirtingų gamintojų produktų ir klausytis muzikos už geriausią kainos ir kokybės santykį. Būtent toks yra mūsų prekių asortimentas. O pasirinkti galėsite iš Sony, Philips, Pioneer, Ibiza ir kitų puikiai visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų.

Muzikinių centrų yra itin daug ir pakankamai įvairių, todėl tikrai galėsite atrasti sau tinkamiausią variantą.

Bet prieš tai atsakykite į kelis pagrindinius klausimus:

Ar norite mėgautis kokybišku garsu namuose, o gal jums reikės nešiojamos garso sistemos, kuri leis keliauti kartu su muzika?

Mėgstate klausytis radijo ar jis nėra būtinas, kadangi muziką pasirenkate patys?

Mūsų parduotuvėje yra tikrai platus muzikinių centrų pasirinkimas:

Pradedant nuo tokių, kurių garso galia yra 15 W ir baigiant itin galingais modeliais, kurie leidžia mėgautis net 700 W garso galia.

Valdymas taip pat gali būti labai įvairus, tačiau dauguma šiuolaikinių muzikinių centrų turi tiek valdymą ant korpuso, tiek ir galimybę jį valdyti nuotoliniu pulteliu. Be to, prie nemažos dalies jų galima prisijungti ir per Bluetooth.

Taip pat galima rinktis ne tik pagal techninius parametrus, bet ir pagal dizainą. Pradedant nuo klasikinių ar netgi retro modelių ir baigiant itin moderniais. Kurių spalvų įvairovė gali būti itin plati.

Taigi, ar turite mėgstamiausią prekinį ženklą? Ir koks būtų jūsų biudžetas naujam muzikiniam centrui?

Atsakykite sau į šiuos klausimus ir tikrai nesunkiai išsirinksite geriausiai tinkantį variantą.

Vieno gamintojo įvardinti neįmanoma.

Kadangi daugumos jų muzikiniai centrai yra tikrai geri, o galutinis pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių.

Todėl mūsų parduotuvėje galite rasti itin platų muzikinių centrų asortimentą. Siūlome pasirinkti iš Sony, Samsung, Panasonic, Pioneer, Muse ir kitų populiariausių gamintojų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V