Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
1299
287
459
Spalva
1806
1835

Serviravimo reikmenys

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Sulaukus svečių dažniausiai norisi juos nustebinti labai skaniais užkandžiais, kurie parodo, kad žmonės yra laukiami. Žinoma, svarbūs ne tik užkandžiai, tačiau taip pat ir jų pateikimas, kuris sudaro ne ką mažiau bendro vaizdo ir tuo pačiu skonio, kurio yra tikimasi. Skoningam pateikimui yra reikalingi serviravimo reikmenys, kuriuos galite įsigyti pas mus. Ne tik siūlome plačią pasiūlą, tačiau ir nuolat papildome katalogą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai patinka. Nuo padėklų iki mažų padėkliukų, kurių dydis kinta priklausomai nuo serviruojamo maisto. Kai jis pateiktas taip stilingai – valgyti yra kur kas skaniau, tad leiskite sau priimti svečius prabangiai, nes jie yra to verti.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su dėmesio vertais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: Tefal, Maku ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Juk be tinkamų serviravimo reikmenų – valgyti nebus nei skanu, nei patogu.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis serviravimo reikmenų  pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Net ir tokia smulkmena kaip tinkami serviravimo reikmenys yra tai, ko reikia kiekvienam norinčiam kasdien gaminti ir valgyti patogiai, skaniai bei sočiai.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V