Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
14
74
150
179
195
308
408
497

Įmontuojamos mikrobangų krosnelės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 24 (2 puslapių)

Greitas patiekalo pašildymas daugeliui žmonių padeda sutaupyti laiko. Juk gera, kai galima valgyti skaniai, šiltą maistą, tačiau neskirti laiko jo gaminimui. Tokiu atveju Jūsų namuose būtinai turi būti mikrobangų krosnelė, kuri pasirūpins, kad visada valgytumėte tik skaniai. Įmontuojamos mikrobangų krosnelės leis ne tik šildyti maistą bei mėgautis visais kitais šio įrenginio privalumais, bet ir nebus matomos virtuvės interjere. Todėl galima rinktis įrenginį pagal jo funkcionalumą, o ne pagal išvadą. Ir tik tokiu atveju galima lengvai atrasti geriausią variantą ir tuo pačiu neperkrauti virtuvės dizaino daugybe reikalingų įrenginių. Kadangi jie gali būti ir nematomi, tačiau sėkmingai atlikti savo pagrindinę funkciją. Avitela.lt mikrobangų krosnelė, kuri yra įmontuojama – padės džiaugtis skaniu maistu, kuris tuo pačiu bus gaminamas stilingoje virtuvėje. Gera, kad galimybės yra tokios plačios, tiesa?

Įmontuojamų mikrobangų krosnelių yra daug ir labai įvairių, todėl kiekvienas galės atrasti tinkamiausią modelį.

Tik prieš renkantis vertėtų atsakyti sau į kelis klausimus:

Kokios spalvos įmontuojama mikrobangų krosnelė geriausiai tiktų prie virtuvės interjero? Ar tai būtų tradicinė balta, o galbūt paskutiniu metu itin populiari juoda? Ar moderniai atrodanti sidabrinė?

Mūsų parduotuvėje rasite itin gausų įmontuojamų mikrobangų krosnelių asortimentą.

Įvairaus galingumo pradedant nuo 700 W ir baigiant net 2300 W įrenginiais, kurie turės ir vidinį apšvietimą.

Taip pat gali skirtis ir įmontuojamos mikrobangų krosnelės valdymas. Jis bus įprastas rankenėlėmis, jutiminis, sensorinis arba elektroninis. Tačiau praktiškai visais atvejais pakaks vos vieno prisilietimo norint pakeisti nustatymus.

Taigi, kuris prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias ir kokį biudžetą numatėte naujai įmontuojamai mikrobangų krosnelei?

Atsakykite į visus šiuos klausimus ir tuomet pasirinkimas tikrai nebus sunki užduotis, kadangi greitai atrasite būtent jums tinkamiausią modelį.

Neįmanoma būtų išskirti kažkurio vieno gamintojo.

Kadangi praktiškai visos įmontuojamos mikrobangų krosnelės yra geros bei sėkmingai atlieka savo funkciją. O pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų bei finansinės situacijos.

Mūsų parduotuvėje visi galės atrasti labiausiai būtent jiems tinkantį modelį, siūlome rinktis iš Bosch, Electrolux, Gorenje, Miele, Samsung ir daugelio kitų žinomiausių gamintojų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V