Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
562
23313
74
91
107
123
1324
896
161
551
195
570
459
578
513
Parengties indikatoriaus
19829

Griliai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 31 (2 puslapių)

Su gera technika gaminimas bus kur kas paprastesnis bei greitesnis, tad siūlome skirti dėmesio jos pasirinkimui ir tuo pačiu pasirūpinti, kad maisto ruošimas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas. Griliai kiekvienam leis paruošti išskirtinio skonio patiekalus, todėl šie įrenginiai yra neatsiejami virtuvės pagalbininkai. Ir tikrai nereikia žinių ar daugybės patirties, jog galima būtų jais sėkmingai naudotis. Gali pakakti ir pačio paprasčiausio recepto, nors neretai norėsis ir paeksperimentuoti bei sukurti kažką išskirtinio. Juk retas kuris atsisakytų skaniai apskrudusio patiekalo, kurį dėka šio įrenginio gali pasigaminti kiekvienas savo namuose. Mūsų siūlomi griliai yra ne tik labai geros kokybės, tačiau taip pat ir turi daug funkcijų, galiausiai, kainuoja pigiau per akcijas. Siūlome tuo pasinaudoti ir pasirūpinti savo šeima, kad ji kasdien – valgytų skaniai ir sočiai. Su gera įranga – tai įmanoma ir nereikia vargti.

Grilių įvairovė yra tikrai didelė, todėl kiekvienas mėgstantis gamintis atras labiausiai patinkantį variantą.

Bet prieš tai vertėtų atsakyti sau į kelis klausimus:

Ar mėgstate gaminti tik sau ir artimiausiems žmonėms, o galbūt reiktų grilio, kuris leistų vienu metu ruošti ir didesnį kiekį mėsos?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų grilių asortimentą.

Tiek griliai, tiek ir elektrinės krosnelės suteiks galimybę paruošti skanią bei apskrudusią mėsą.

O papildomos funkcijos, tokios kaip apsauga nuo perkaitinimo ir parengties indikatorius gerokai palengvins visą procesą.

Galima pasirinkti, kuris valdymas būtų patogesnis – elektroninis, kai viskas nustatoma mygtukų pagalba ar mechaninis.

Taigi, kuris prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias ir kiek norite investuoti į naują grilį?

Atsakymai į šiuos klausimus gerokai palengvins pasirinkimą, kadangi tuomet atrasite būtent jums labiausiai tinkantį modelį.

Neįmanoma išskirti vieno gamintojo.

Kadangi praktiškai visų jų griliai yra geri ir sėkmingai atlieka savo funkciją, o ir pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių prioritetų bei finansinių galimybių.

Todėl mūsų parduotuvėje kiekvienas suras tinkamiausią grilį. Siūlome rinktis iš Bosch, Concept, Delonghi, Tefal ir daugelio kitų žinomiausių gamintojų grilių.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V