TV imtuvai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

TV imtuvai bus reikalingi tiems, kas turi senesnės kartos televizorius ir negali mėgautis aukštos kokybės vaizdu arba išvis neturi galimybės matyti mėgstamų kanalų. Tokiu atveju šis nedidelis įrenginys akimirksniu išspręs problemą. Todėl tikrai nereikia skubėti atsisveikinti su senuoju televizoriumi vien tik dėl to, jog nematote visų kanalų arba rodomas vaizdas nėra kokybiškas. Kadangi yra ir paprastesnis tokios problemos sprendimo būdas. Todėl tokie įrenginiai gali būti naudingi kiekvienam. Lygiai kaip ir kambarinės antenos ar atkodavimo modulis, kas suteikia galimybę matyti mėgstamas laidas, įdomius filmus bei sekti pasaulyje vykstančius įvykius. Juk visa tai gali būti pasiekiama nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų televizorius.

Kinta kiekvieno žmogaus poreikiai ir TV galimybės, tad natūralu, kad varijuoja ir priedėlis, kuris labiausiai tinka, dera. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti būtent modeliui, o ne gamintojui, kadangi konkrečios charakteristikos lemia tai, kad rasite tai, ko ieškote. Visgi, pas mus siūlomi tik žinomų ir pripažintų gamintojų imtuvai. Tai yra: Estar, Explore ir t.t.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis TV imtuvų internetu  pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

1.           Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.

2.           Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.

3.           Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

TV imtuvas gali atrodyti tik kaip smulkmena. Tačiau nepamirškite, kad be šios puikiai prie TV derančios smulkmenos - žiūrėti laidų, deja, nepavyks.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V