Stovai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 28 (2 puslapių)

Mėgstate muziką ir ne tik ją klausytis, bet ir kurti? Tuomet labai tikėtina, jog namuose bus ir kažkuris iš muzikos instrumentų, o galbūt net ne vienas. Todėl norint patogiai juos laikyti bei skleisti muzikos garsus neišvengiamai bus reikalingi ir stovai. Jie užtikrins, jog pianinas, sintezatorius ar gitara visuomet stovėtų saugiai bei stabiliai. Ir visai nesvarbu, tuo metu muzikuojate ar ne. Lygiai taip pat būtų sudėtinga apsieti ir be natų stovo, kuris yra praktiškai kiekvieno muzikanto neatsiejamas atributas. Todėl net i orkestre kiekvienas turi atskirą savo stovą. Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės jų bei taip atrasti patogiausią variantą, kuris labiausiai tik būtent jums.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: Quik ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Nors instrumento stovas gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau patikėkite – tikrai labai svarbi.

Avitela.lt siūlo labai platų stovų muzikos instrumentui pasirinkimą. Tikimės, kad tokiu atveju kiekvienas ras tai, ko ieško:

  • Gitaros pakojis.
  • Kėdė pianinui.
  • Stovas gitarai.
  • Stovas klavišiniam instrumentui.
  • Stovas mikrofonui.
  • Suoliukas.

Tinkamas stovas padės kur kas geriau valdyti instrumentą.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V