Svarbiausia - klientas!

MŪSŲ VERTYBĖS

> Draugiškumas
Patikimumas
Profesionalumas
Noras tobulėti

Geranoriškumas, pagarba, pozityvumas ir įsiklausymas – tai mūsų požiūris į pirkėjus. Siekiame pateikti vertingiausią pasiūlymą, atitinkantį Jūsų individualius poreikius.

Suteikiame žmonėms galimybę mėgautis naujausiais technikos pasiekimais

Norime, kad Jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, įdomesnis, ryškesnis. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti garsiausių prekių ženklų techniką, pateikdami aukštą kokybę už priimtiną kainą.

Dalijamės su klientais naudingomis žiniomis iš buities technikos pasaulio

Domėjimasis naujovėmis ir dalijimasis žiniomis apie naudingas inovacijas kuria pasitikėjimą mūsų kompanija ir skatina apsilankyti parduotuvėse Avitela kitam apsipirkimui.
Mūsų vertybė – draugiškumas, todėl dalinamės juo su Jumis!

Kokybė ir profesionalumas

Esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamiausią prekę, kuri palengvintų Jūsų gyvenimą. Mūsų patyrusių pardavėjų komanda išsiskiria profesionaliu ir maloniu konsultavimu, o kvalifikuoti meistrai – kokybišku techniniu aptarnavimu.

Mes investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pasitelkdami ekspertus ir mobilumą, todėl esame vieni iš pardavimų lyderių montuojamos technikos, televizorių bei kitų panašios klasės produktų kategorijose.

Augome kartu su Nepriklausoma tauta

Avitela – 1994 metais klaipėdiečių įkurtas, šiuo metu vienas didžiausių buities elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. Esame sukaupę solidžią, didesnę nei 25-erių metų patirtį, leidžiančia pristatyti save elektronikos buičiai prekybos profesionalais.

Didžiuojamės savo darbuotojų profesionaliu aptarnavimu

Siekiame, kad mūsų parduotuvėse klientai rastų sprendimus savo buičiai pagerinti, todėl patyręs, geranoriškas ir paslaugus kolektyvas pasiruošęs suteikti ekspertų konsultacijas, rekomendacijas ar patarimus bei užtikrinti profesionalų ir kokybišką aptarnavimą.
Įmonės darbuotojai motyvuoti ir iniciatyvūs, todėl jie nuolat tobulina savo žinias ir siekia geresnių rezultatų.

Daugiafunkcinė organizacija – kompleksiniai sprendimai klientų naudai

> 25+ metų patirtis
25 parduotuvės
Elektroninė prekyba
Papildomos paslaugos

Mūsų specializuotų buities technikos ir elektronikos parduotuvių Avitela ir Elektromarkt tinklą sudaro net 25 parduotuvės, įsikūrusios 18- oje Lietuvos miestų. Tad esame labai arti, kai klientams mūsų reikia!

Klaipėdoje esantis prekybos centras Avitela, turintis net 5500 kv.m prekybinį plotą, yra tarp didžiausių buities elektronikos centrų Baltijos šalyse. Taip pat didžiuojamės Kaune, Savanorių pr. 321 įsikūrusia Avitela, kuri šiuo metu yra viena moderniausių parduotuvių Lietuvoje.

Elektroninė parduotuvė – puikus pasirinkimas visiems

Mūsų siūlomas prekes galite įsigyti neišėję iš namų! Apsilankę internetinėje buities elektronikos parduotuvėje, galite rinktis iš plataus asortimento, susipažinti su dominančios prekės savybėmis bei palyginti kainas. Jūsų patogumui siūlome lanksčius pristatymo būdus. Jeigu užsakytos prekės yra Jūsų mieste ir pageidaujate jomis džiaugtis tą pačią dieną, galite rinktis Express pristatymą!
Mes vertiname savo klientus, todėl kiekvienam e. parduotuvės lankytojui galime pateikti individualius pasiūlymus. Prekių ekspertai, pasiekiami 7 dienas per savaitę telefonu ir internetu, suteiks jums profesionalią konsultaciją ar padės išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią prekę.
Patogus e. parduotuvės dizainas pritaikytas naršyti ne tik kompiuteryje, bet ir Jūsų išmaniajame telefone ar planšetėje.

Susijusių paslaugų teikimas – kompleksinio aptarnavimo garantas

UAB „Avitelos prekyba“ – ne tik patyręs buities elektronikos prekybininkas, bet ir turintis nemažą įdirbį bei patikimą partnerystę su papildomų paslaugų pardavėjais. Bendradarbiaudami su „Serviso kontraktų centru“ savo klientams galime pasiūlyti pirkinių draudimą bei pratęstą pirkinio garantiją, o autorizuoto remonto partneris „Emtoservis“ užtikrina kokybišką garantinį bei pogarantinį prekių remontą. Tokiu būdu galime klientui suteikti ne tik kompleksinį aptarnavimą, maksimalią naudą už optimalią kainą, bet ir pinigais neišmatuojamą saugumą bei ramybę dėl pirkinio ilgaamžiškumo.

Partnerystė

Mes vertiname ilgalaikius ryšius, todėl esame patikimas ir stabilus verslo partneris. Nuo pat įmonės veiklos pradžios bendradarbiaujame su žinomais prekės ženklais ir kiekvienais metais plečiasi mūsų partnerių – pažangiausių technikos gamintojų iš viso pasaulio tinklas.
Šiuo metu UAB „Avitelos prekyba” yra oficialus SAMSUNG, LG, SONY, PHILIPS, MIELE, ELECTROLUX, DYSON, GORENJE, BOSCH, APPLE, LENOVO, DELL, HUAWEI bei kitų garsių prekės ženklų prekybos partneris Lietuvoje.

STABILUMAS

Kryptingas judėjimas, bendros vertybės ir įdirbis užtikrina tvarų mūsų įmonės augimą.

Įmonės tvarumui būtinas pastovumas, todėl siekdami išsaugoti savo darbuotojų lojalumą, užtikriname jiems geras darbo sąlygas, pozityvų mikroklimatą, suteikiame galimybę bei techninę įrangą dirbti nuotoliniu būdu, taip pat galimybę mokytis, augti kartu su nuolatos tobulėjančia technika.

Auginame klientų lojalumą siūlydami ne tik kokybiškas prekes, bet ir pateikdami jų poreikius atitinkančius, individualius kompleksinius sprendimus, taip pat klientų patogumui suteikdami papildomas pristatymo bei techninio aptarnavimo paslaugas.

Vertiname sąžiningumą, atsakomybę ir patikimumą. Garantuodami prisiimtų įsipareigojimų vykdymą, užtikriname sąžiningą veiklą ir saugome klientų, savo darbuotojų bei verslo partnerių rodomą pasitikėjimą mumis.

Mūsų puoselėjamos vertybės ir siekis padaryti Jūsų gyvenimą patogesniu, skatina mus pačius tobulėti ir išlikti stipriais rinkos lyderių tarpe.
Ačiū, kad esate su mumis!

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V