Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1430
1631
1839
Kita informacija
Spalva
346
394

Veiksmo kamerų priedai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 43 (3 puslapių)

Skirtingi vaizdo kamerų priedai suteikia ir skirtingą funkcionalumą, kuris garantuoja, kad filmuoti bus ne tik smagu, tačiau ir saugu. Pas mus galite rasti labai daug skirtingų priedų, kurie pasirūpins ne tik filmavimu, tačiau ir pačiu įrenginiu. Tai gali būti specialūs dėklai bei laikikliai, taip pat vaizdo kameros akumuliatorius, diržas bei daugelis kitų priedų, kurie ne tik geros kokybės, tačiau pas mus juos galite įsigyti ir pigiau nei pas konkurentus. Jeigu ieškote konkrečios prekės, tačiau rasti nepavyksta – kviečiame susisiekti asmeniškai ir mūsų konsultantai Jums padės. Visada galite klausti ir visada galite rinktis iš plačios pasiūlos, kadangi orientuojamės į kitų žmonių poreikius ir siūlome tą kokybę, kurios kiekvienam labiausiai reikia. Filmuokite drąsiai, plačiai bei įvairiapusiškai. Tai užtikrina tinkami priedai, nes jų galimybės – neribotos.

Avitela.lt siūlo įvairius veiksmo kamerų priedus, kuris suteikia šiai įrangai kur kas daugiau funkcionalumo bei galimybių. Žinoma, visada verta įsigyti daugiau priedų, kad būtų išplėstos šios kameros funkcijos. Mes galime Jums pasiūlyti dėklus, laikiklius ant riešo, laikikliai ant dviračio, trikojai ir kitos didesnės arba mažesnės smulkmenos, kurios leis jums kur kas išmaniau išnaudoti šių priedų galimybes.

Skirtingi vaizdo kamerų priedai suteikia ir labai plačias galimybes. Nuo to, žinoma, kinta ir kainos, tad siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios garantuoja, kad Jūsų poreikiai ne tik dėl galimybių, tačiau ir dėl kainos – bus patenkinamos. O vaizdo kamerų priedų kainos yra labai įvairios. Nuo kelių iki keliasdešimt eurų ir taip toliau. Siūlomų priedų gausa – platėja, tad natūralu, jog ir kainos – auga.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V