Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1282

Akumuliatoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama daugelio gyvenimo dalis, kadangi telefonas lydi žmones praktiškai kiekviename jų žingsnyje. Ir tai ne tik dėl galimybės paskambinti ar parašyti. Daug svarbesnė tampa ir galimybė naršyti internete arba leisti laiką socialiniuose tinkluose. Todėl visai natūralu, jog dėl intensyvaus naudojimo mobiliųjų telefonų akumuliatoriai senka ir neišvengiamai tenka juos keisti. Aišku, taip nutinka tik po keleto metų, tačiau net ir tuomet įrenginys gali sėkmingai tarnauti. Kadangi pakeitus akumuliatorių jis laiko kaip naujas.

Mobiliųjų akumuliatorių įvairovė tikrai didelė, todėl nesunkiai atrasite būtent jūsų telefonui geriausiai tinkantį variantą.

Bet prieš tai atsakykite sau į šiuos klausimus:

Kokio gamintojo yra jūsų mobilusis įrenginys? Ar norėtumėte, jog ir jam tinkamas mobiliojo telefono akumuliatorius būtų to paties gamintojo, o gal tiktų ir universalus variantas?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų mobiliųjų telefonų akumuliatorių pasirinkimą.

Daugiausiai jų bus Li-Ion baterijos tipo, kas garantuos patikimumą bei ilgaamžiškumą.

Galima rinktis iš skirtingos talpos variantų, pradedant nuo 1350 mAh ir baigiant net 2150 mAh, kas užtikrins ilgesnį veikimą.

Suderinamumas taip pat gali būti su skirtingų telefonų gamintojais ir skirtingais jų modeliais.

Taigi, koks prekinis ženklas jums patinka labiausiai ir kiek esate pasiruošę investuoti į naują mobiliojo telefono akumuliatorių?

Atsakykite į šiuos pagrindinius klausimus ir tuomet pasirinkimas nebus sunkus, kadangi greitai atrasite būtent tai, ko ir ieškote.

Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą neįmanoma.

Kadangi praktiškai visų gamintojų mobiliųjų telefonų akumuliatoriai sėkmingai atlieka savo funkciją. O pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų bei turimo įrenginio.

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų ir kiekvienam pritaikytą mobiliųjų telefonų akumuliatorių asortimentą. Siūlome rinktis iš tokių gamintojų kaip Nokia, Extradigit, Samsung bei kitų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V