Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
23689
914
1245
312
331
382
474
503
505

Vaizdo registratoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 20 (2 puslapių)

Norite kelyje būtų saugus? Tokiu atveju Jūsų transporto priemonėje būtinai turi būti registratoriai, kurie padeda kur kas paprasčiau fiksuoti viską, kas yra kelyje. Nors tai siejama su patogumu, tačiau prioritetas turi saugumas, kurį garantuoja nuolatinis filmavimas. Automobilių vaizdo registratoriai yra labai įvairūs, tad siūlome skirti dėmesio smulkmenoms ir rasti tokią įrangą, kuri ne tik labiausiai tinka Jūsų transporto priemonėje, tačiau ir atitinka Jūsų poreikius. Jie kinta savo talpa, vaizdo raiška, kabinimo mechanizmu bei kitomis smulkmenomis, kurios suteikia įrangai daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu garantuoja, kad viskas atitiks Jūsų poreikius. Nuolat skelbiame akcijas, kurios leis sutaupyti, tačiau įsigyti geros kokybės registratorius. Katalogą nuolatos pildome, tad sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite jais.

Vaizdo registratorių įvairovė tikrai didelė, todėl nesunkiai atrasite tinkamiausią modelį, su kuriuo kelyje jausitės saugiau.

Bet prieš renkantis vertėtų atsakyti į keletą klausimų:

Ar bus reikalingas vien tik vaizdo registratorius, o galbūt norėtumėte komplekto ir su galine kamera? Ar būtų naudinga papildoma funkcija, kuri leidžia sužinoti apie kelyje esančius radarus?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų vaizdo registratorių pasirinkimą.

Skirtingi modeliai, kurie turi įvairaus dydžio ekranus pradedant nuo mažiausiųjų 3,81 centimetro ir baigiant net 7,62 centimetro ekranais.

Daugumos vaizdo registratorių fiksuojamas vaizdas yra itin aukštos raiškos, kas būtų FullHD arba netgi Quad HD. Todėl bet kokiomis sąlygomis nufilmuotas vaizdas bus aiškus bei ryškus.

Taigi, koks prekinis ženklas yra jūsų mėgstamiausias ir kokį biudžetą numatėte naujam vaizdo registratoriui?

Atsakykite sau į visus šiuos klausimus ir tuomet nesunkiai atrasite tinkamiausią modelį.

Kiekvienas žmogus renkasi pats, tačiau sutikite, kad vaizdo registratoriai padeda mums visiems būti kur kas saugesniais kelių eismo dalyviais. Džiugu, kad vis daugiau žmonių rūpinasi ne tik savo kelionių, tačiau ir kitų kelių dalyvių saugumu. Tai rodo išaugęs vaizdo registratorių pirkimo poreikis, kurią stengiasi patenkinti avitela.lt specialistai.

Vienareikšmio atsakymo nėra.

Kadangi praktiškai visų gamintojų vaizdo registratoriai yra geri bei kokybiškai fiksuoja vaizdą. O pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių prioritetų bei finansinės situacijos.

Mūsų parduotuvėje galės kiekvienas atrasti tinkamiausią vaizdo registratorių, kadangi siūlome rinktis iš Xiaomi, Blaupunkt, Neoline, Prestigio, Xblitz bei daugelio kitų žinomiausių gamintojų produktų.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: MIO, NAVITEL, NEOLINE, PRESTIGIO, TRANSCEND ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. O geras vaizdo registratorius – patogus pasirinkimas saugiai kelionei.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V