Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai

Pjaustymo lentelės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Tokia smulkmena kaip pjaustymo lentelės turėtų būti kiekvieno žmogaus virtuvėje. Dažnas jas naudoja kasdien, tačiau nepagalvoja apie jų svarbą iki tol, kol galiausiai jos nesulūžta, nesusidėvėti ir nereikia ieškoti kitų. Visgi, tai gana maža smulkmena yra labai reikalinga, kadangi pjaustydami ant lentelės mes saugome savo stalviršį bei kitus paviršius ant kurių galima būtų tvarkingai pjaustyti daržoves, sūrį arba mėsą. Pas mus galite rasti labai platų lentelių pasirinkimą, tad pirmiausia siūlome žiūrėti ne tik į matmenis, tačiau taip pat ir stilių, kurio variacijų yra labai daug. Kinta ir medžiaga iš kurios lentelė yra pagaminta, o tai lemia jo patrauklumą bei ilgaamžiškumą. Žinoma, tai yra daiktas, kuris dėvisi, tačiau kainuoja pigiai, tad visada turėti atsarginę – verta.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su žinomais prekiniais vardais, kurie yra atpažįstami rinkoje bei vertinami. Tai yra: Stoneline Equa ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. O tokia smulkmena kaip pjaustymo lentelė yra svarbi kiekvienoje virtuvėje.

Avitela.lt siūlo daug pjaustymo lentelių, tad esame tikri, kad kiekvienas ir kiekviena ras tai, kas jam arba jai labiausiai tinka ir patinka. Kokias smulkmenas reikia įvertinti renkantis?

  1. Žinoma, jos dydis.
  2. Taip pat ir medžiaga iš kurios yra pagamintas.
  3. Kai kurie daug dėmesio skiria dizainui.
  4. Taip pat ir gamintojui.
  5. Kokios yra Jūsų biudžeto galimybės?

Atsiminkite, kad pjaustymo lentelės gali būti ir yra puiki dovana ne tik sau, tačiau taip pat ir kitam.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V