Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Nuotolinio valdymo pultas
22675
Rekomenduojama patalpoms
4255
4259
Pagrindinės savybės
Galingumas, W
4322
4401
Laikmatis
22544
Tipas
1848
1959
2028
Kita informacija
Spalva
309
Išmatavimai
išmatavimai
11249
11252
11254
11527
11675

Oro kondicionieriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 42 (3 puslapių)

Kai yra labai karšta – oro kondicionieriai tampa puikia pagalba. Džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta, jog reikalinga ne tik šildymo funkciją atliekanti įranga, tačiau ir tokia, kuri vėsina. Juk didelė kaitra yra ne tik diskomfortas kūnui ir dažnai kur kas sunkiau atliekami įprasti darbai, tačiau taip pat ir problemos sveikatai, kurių išvengti padeda oro kondicionieriai. Įrangos pasiūla, kurią galite rasti pas mus yra labai įvairi, tad siūlome smulkmeniškai vertinti kiekvieną variantą, kol rastas labiausiai tiks. Taip pat sekti akcijas, kurias irgi siūlome gana dažnai. Tai puiki galimybė sumokėti mažiau, tačiau džiaugtis buitine technika, kuri tarnaus Jums daugelį metų ir tuo pačiu pagerins gyvenimo kokybę jums pačiam – nieko nedarant. Tai yra puiku, tiesa?

Avitela.lt oro kondicionierių pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvieno poreikiai iki pat mažiausių smulkmenų tikrai bus patenkinti. Nors kiekvienas asmuo žiūri vis kitus aspektus, kurie jam yra patys svarbiausi, tačiau tam tikri universalūs rodikliai lemia, kad rastas oro kondicionierius tikrai tiks. Kokie jie?

  • Daugeliui mūsų klientų svarbi kaina, tad galite patogiai klasifikuoti pasiūlymus nuo pigiausio iki brangiausio.
  • Oro kondicionieriai kinta ir savo galingumu, tad gali geriau atitikti asmeninius poreikius arba verslo pageidavimus.
  • Žinoma, energine klase, kuri lemia suvartojamos elektros kiekius.
  • Kai kuriems reikšmingas aspektas yra stilius, dizainas.
  • Taip pat ir gamintojas. Pas mus galite įsigyti tik žinomų prekinių vardų ventiliatorius, kaip kad Dyson, Electrolux, Saturn ir kiti.
  • Kinta ir jų tipas: lango tarpinė, mobilus oro kondicionierius ir kiti.
  • Triukšmo lygis.

Geras oro kondicionierius padės išvengti vasaros kaitros ir tiek dienomis, tiek naktimis gerai jaustis ir tuo pačiu būti produktyviu.

Kiekvienas žmogus pats sprendžia – kurie daiktai namuose jam yra reikalingi, o kurie ne. Tačiau sutikite, kad tokia smulkmena kaip oro kondicionierius – jis  gali padėti visada labai gerai jaustis ir tuo pačiu net išvengti sveikatos problemų. Juolab, sekant akcijas – jis kainuoja gana pigiai, tačiau gyvenimą keičia kardinaliai.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V