Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1763
Kita informacija
Medžiaga
20688
20689
20709
Spalva
373
404
Išmatavimai
išmatavimai
9654
11389

Kepimo indai, formos, popierius

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Gaminant orkaitėje labai svarbu naudoti patikimą įrangą, puodus, popierių, kuris gali užtikrinti, kad visas gamybos procesas bus ne tik greitas, tačiau taip pat ir su patikimu rezultatu. Štai pirmiausia reikia susipažinti su mūsų siūlomais kepimo indais, kurie yra labai įvairūs. Nuo tokių, kurie skirti mėsai arba žuviai, iki tokių, kurie naudojami kulinarijos kepiniams. Žinoma, kiekvienam patiekalui reikia rinktis ir konkrečiai jam skirtą indą, kadangi tik tokiu atveju pavyks mėgautis tikrai puikiu rezultatu. O gamybos metu visada norisi ištobulinti savo kulinarinius gebėjimus, kadangi tai dažniausiai skatina bandyti dar ir dar. Mūsų siūlomi kepimo indai ir formos, popierius yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tai, kas jums tinka. Ne tik savo kokybe, tačiau ir kaina, kadangi nuolat skelbiame akcijas, kurios, tikimės, padės jums sutaupyti bei džiaugtis atsiperkančia investicija.

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: MAKU, STONELINE ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis kepimo indų ir formų, popieriaus pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai tinkamą:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Siekiant, kad kepimas būtų malonumas – tinkama įranga ir jos priedai yra būtini.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V