Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
130
194
24467
23992
1245
474
Bendra informacija
Išmatavimai
14659
17114
Pagrindinės savybės
Tipas
2464
Baterija
Baterijos tipas
23050
23051
Kita informacija
Spalva
336
Jungtys
Jungtys
18659
Išmatavimai
išmatavimai
10413

Veiksmo kameros

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)

Veiksmo kameros leis įamžinti netikėčiausius nuotykius. Aukšta kokybė, atsparumas vandeniui - vaizdo kameros tai ypatingai pravartus pagalbininkas keliaujant. Nors aukštos kokybės vaizdo kameros dažniausiai naudojamos savoms reikmėms, pavyzdžiui, kelionių metu, tačiau inovatyvesnės puikiai patenkina ir filmuotojo darbą dirbti norinčio asmens poreikius. Svarbiausia yra susipažinti su techninėmis įrenginio charakteristikomis, kurios lemia – koks vaizdas bus gaunamas. Renkantis visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie patars dėl labiausiai Jūsų poreikius patenkinančio įrenginio. O įvertinti yra labai svarbu: koks naudojamas baterijos tipas, jos talpa, žinoma, kokios galimos jungtys, gamintojas bei kiti niuansai. Siūlome ne tik daug variacijų, tačiau ir patrauklias kainas, kurios dar mažėja akcijų metu. Veiksmo kameros yra tai, ko reikia ne tik profesionalui, tačiau ir žmogui, kuris nori įamžinti pačias gražiausias savo gyvenimo akimirkas.

Įamžinti akimirkas, kurios yra judesyje – labai paprasta. Tam yra reikalingos veiksmo kameros, kurios išlaiko video kokybę. Ne tik saviems poreikiams, tačiau ir filmams kurti. Avitela.lt prekybos vietoje rasite ne tik geros kokybės veiksmo kameras, tačiau taip pat ir geros kainos įrangą, kuri patenkins kiekvieno poreikį. Mūsų siūlomos veiksmo kameros kainuoja nuo šimto iki kelių šimtų eurų, tad sekite atnaujinimus ir rinkitės Jums labiausiai tinkamą variantą. Nepamirškite, kad tai yra daiktas numeris vienas, kai keliaujate ir norite visam gyvenimui įamžinti patirtus nuotykius.

Veiksmo kameros yra tai, ko reikia kiekvienam siekiančiam įamžinti pačias gražiausias akimirkas, kurios yra judesyje. Tinka ne tik asmeniniam, buitiniam naudojimui, tačiau ir profesionaliems video kurti. Mūsų siūlomos veiksmo kameros yra ne tik geros kokybės, tačiau ir patrauklios kainos. O jeigu pasiūlymai, kuriuos galite rasti pas mus, Jums netinka – visada siūlome sekti akcijas, kurios skelbiamos reguliariai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Juk gera kokybė nebūtinai turi būti labai brangi ir mes tai galime Jums pasiūlyti. Tiek verslui, tiek asmeniniams poreikiams patenkinti.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V