Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Neslidus pagrindas
31125
Žaidimo pelės padėkliukas
32542
Pagrindinės savybės
Pašvietimas
22837
Tipas
1808
2065
2569
Kita informacija
Atrama riešui
31094
31095
31097
Spalva
345
346
373
394
Išmatavimai
Storis
31123

Kilimėliai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 65 (4 puslapių)

Nors gali atrodyti, jog kilimėliai nėra pagrindinis ir svarbiausias darbo kompiuteriu aksesuaras, tačiau jie tikrai reikalingi. Tuo labiau, kad jie nepareikalaus didelių investicijų, tačiau leis sėkmingai darbuotis prie bet kokio paviršiaus stalo. Ir tik jų dėka galima mėgautis maksimaliu pelės tikslumu bei patogumu dirbant ar leidžiant laisvalaikį prie kompiuterio. Siūlome ne tik funkcionalius kilimėlius, kurie padės pelei slysti kur kas geriau, tačiau taip pat ir labai plačią jų stilių pasiūlą, kad kiekvienas rastų tai, kas jam yra gražiausia ir tuo pačiu kas geriausia tinka interjere. Susipažinkite su pasiūla ir pasinaudokite mūsų teikiamomis akcijomis, kurias skelbiame reguliariai savo klientų patogumui bei galimybėms – naršyti patogiau.

Pelės kilimėlių yra itin daug bei įvairių, todėl atrasti tinkamiausią variantą neturėtų būti sunki užduotis.

Tik prieš tai atsakykite sau į kelis pagrindinius klausimus:

Kokios spalvos pelės kilimėlis labiausiai patiktų? Ar tai būtų populiariausias juodas variantas, o galbūt norėtųsi kažko ryškesnio? Ar kilimėlis bus naudojamas įprastam darbui kompiuteriu, ar žaidimams?

Mūsų parduotuvėje rasite tikrai platų kilimėlių asortimentą.

Skirtingų dydžių pelės kilimėliai tiks ant bet kokio stalo ir užtikrins maksimalų pelės jautrumą, kas svarbu ne tik dirbant, bet ir leidžiant laisvalaikį prie kompiuterio.

Galima rinktis iš įprastų paprasčiausių variantų ir tokių, kurie dar turi ir papildomą USB jungtį bei skirti žaidimų mėgėjams.

Taigi, koks gamintojas labiausiai patinka jums ir kokio dydžio biudžetą esate numatę šiam pirkiniui?

Atsakymai į šiuos klausimus padės išsirinkti bei atrasti labiausiai būtent jums tinkamą variantą.

Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą neįmanoma.

Kadangi praktiškai visų gamintojų kilimėliai yra kokybiški bei puikiai atlieka savo funkciją. O pasirinkimas kiekvienu atveju gali skirtis priklausomai nuo asmeninių kriterijų bei finansinių galimybių.

Todėl mūsų parduotuvėse rasite tikrai platų kilimėlių asortimentą. Siūlome rinktis iš Canyon, Corsair, Fellowes, Genesis, Razer, Trust ir kitų žinomiausių bei geriausiai vertinamų gamintojų kilimėlių.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V