Grafinės planšetės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Dirbate kūrybinį darbą ar tiesiog mėgstate piešti? Grafinės planšetės pagalba savo kūrinius lengvai perkelsite į kompiuterio ekraną. Natūralu, kad dėl smagumo jas renkasi ne tik tie, kuriems tai yra darbo įrankis, tačiau ir tie, kurie mokosi arba paprasčiausiai nori išlaisvinti savo kūrybiškumą su patogiu bei labai plačias galimybes turinčių įrenginių. Pas mus galite rasti itin platų tokių piešimui skirtų planšečių pasirinkimą, tad būtinai detaliai susipažinkite su specifikacijomis, kurios, esame tikri, kad leis Jums džiaugtis ne tik smagiu laiko leidimu, tačiau ir naujų įgūdžių tobulinimu. Jeigu nežinote, kuris modelis labiausiai tinka – visada galite susisiekti asmeniškai. Pasiūlysime ne tik kokybę, tačiau ir patrauklias kainas, kurios derinamos prie klientų lūkesčių.

Siūlydami labai plačią grafinių planšečių pasiūlą tikimės, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai bus tenkinami. O kokie niuansai yra patys svarbiausi jas renkantis? Žinoma, daugeliui svarbi kaina, taip pat ir jos galimybės: suderinamumas su Windows 7+, MacOS X 10.10+, Google Chrome OS 87+ arba kita, kuri gali būti derinama su Windows 7 ir naujesni (64bit), Mac OS 10.10 ir naujesni. Svarbu ne tik jungtys, tačiau ir stiliaus gama, kuri leis Jums visada atrodyti stilingai su grafine planšete rankose.

Mums svarbu, kad galime Jums pasiūlyti ne tik labai gerą kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Nors pas mus grafinės planšetės ir taip kainuoja pigiau nei pas konkurentus, tačiau sutaupyti galite dar daugiau palaukus akcijų, kurias mes skelbiame labai dažnai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti kada grafinė planšetė internetu kainuos pigiau – užsiprenumeruokite naujienlaiškį.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V