Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
87
181
230
629

Momentiniai fotoaparatai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 44 (3 puslapių)

Momentiniai fotoaparatai suteiks jūsų šventei žavesio. Palieskite užfiksuotas akimirkas su momentiniu fotoaparatu jau po keleto minučių. Nors pasaulis ir labai greitai keičiasi, tačiau daugeliui žmonių vis dar patinka momentiniai fotoaparatai, kurie kiekvienai akimirkai suteikia žavesio, kadangi nuotraukas galima turėti čia ir dabar. Svarbiausia, kad rastumėte Jums labiausiai tinkamą įrenginį, kuris džiugins ne tik puikia nuotraukų raiška, tačiau taip pat ir ilgu tarnavimo laiko tarpu. Kiekvienas šiuolaikinis žmogus, kuris nori atrodyti stilingas – momentinius fotoaparatus turėtų turėti su savimi kiekviename žingsnyje. Tokiu atveju tai bus ne tik aksesuaras, tačiau nuotraukas čia ir dabar galintis pagaminti įrenginys, kuris XXI amžiaus visuomenėje daugeliui atrodo kaip tikras stebuklas. Ir jį turėti galite Jūs. Argi tai nėra kur kas šauniau, nuo nuotraukos telefone?

Avitela.lt bendradarbiauja tik su patikimais prekiniais vardais, kurie yra žinomi rinkoje bei vertinami. Tai yra: CANON, KODAK,  POLAROID ir kiti. Sekite mūsų pasiūlymus, kadangi produkcijos kiekiai kinta, plečiasi, tad tikimės, kad kur kas paprasčiau rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Avitela.lt prekybos vietoje siūlomi momentiniai fotoaparatai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius bei lūkesčius.

Renkantis siūlome įvertinti šias kelias mažas smulkmenas:


  • Kokio gamintojo momentinis fotoaparatas Jums labiausiai tinka?
  • Kokie yra jo matmenys?
  • Koks stilius Jums labiausiai patinka?
  • Kokios baterijos bus naudojamos?
  • Koks yra jo svoris?
  • Ir panašiai.

Momentinis fotoaparatas yra smagi pramoga, kuri dėl geros kainos yra prieinama kiekvienam. Svarbiausia – rinktis tokį, kuris savo charakteristikomis Jums tinka ir patinka labiausiai.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V