Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Nuotolinio valdymo pultas
22738
Pagrindinės savybės
Tipas
1930
Wi-Fi
22705
Kita informacija
Spalva
346
Wi-Fi standartai
30485
Jungtys
Bluetooth versija
27948
Išmatavimai
išmatavimai
11116

Media grotuvai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Jeigu kada pagalvojote, jog norėtumėte matyti ne tik įprastus televizijos kanalus, tuomet jums reikalingi media grotuvai, kurie suteikia galimybę mėgautis pačiu įvairiausiu turiniu. Jų dėka galima matyti žymiai daugiau kanalų, stebėti naujausius filmus ar netgi leisti laiką žaidžiant žaidimus televizoriaus ekrane, kas skamba tikrai gerai. Todėl tokia galimybė turėtų patikti ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Be to, dėka šio įrenginio galima sėkmingai prisijungti ir prie socialinių tinklų bei pasiekti visas kitas populiariausias platformas internete. Ir tam nereikės nei išmaniojo telefono, nei kompiuterio. Kadangi visa tai gali būti tiesiog televizoriaus ekrane, kas leidžia gerokai praplėsti šio įrenginio galimybes ir užtikrina puikų laisvalaikį.

Kinta kiekvieno žmogaus poreikiai, tad natūralu, kad varijuoja ir media grotuvas, kuris labiausiai tinka ir geriausiai dera prie gyvenimo būdo. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti būtent modeliui, o ne gamintojui, kadangi konkrečios charakteristikos lemia tai, kad rasite tai, ko ieškote. Visgi, pas mus siūlomi tik žinomų ir pripažintų gamintojų imtuvai. Tai yra: Apple, SENNHEISER... Katalogas yra aktyviai pildomas, tad sekite smulkmenas ieškodami Jums labiausiai tinkamo varianto.

Mums svarbu, kad galime Jums pasiūlyti ne tik labai gerą kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Nors pas mus media grotuvai  ir taip kainuoja pigiau nei pas konkurentus, tačiau sutaupyti galite dar daugiau palaukus akcijų, kurias mes skelbiame labai dažnai. Jeigu norite pats pirmas sužinoti kada media grotuvas, kuris Jums labiausiai tinka, internetu kainuos pigiau – užsiprenumeruokite naujienlaiškį.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V