Kėdės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 45 (3 puslapių)

Aktyviai laiką prie kompiuterio leidžiantiems asmenims labai svarbu įsigyti patikimas kėdes, kurios padės ne tik ilgas valandas būti prie kompiuterio, tačiau nevarginti nugaros, tačiau taip pat ir užtikrins ergonomiškumą, kuris apima laikyseną, kojų poziciją, žinoma, tinkamą akių lygį iki kompiuterio ir panašiai. Gera kėdė yra labai svarbi kiekvienam, kuris dirba su kompiuteriu, dokumentais, prie stalo. O dirbti patogioje pozicijoje pirmiausia reikia dėl sveikatos. Juk po ilgos dienos sėdint susikūprinus ir panašiai – gali pradėti skaudėti nugarą, galiausiai, žmogus greičiau pavargsta. Savo kataloge siūlome tik ergonomiškas kėdes, kurios turi reguliacijos funkciją, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas geriausiai atitinka jo kūno poreikius.

Avitela.lt rasite labai platų kėdžių, kurios skirtos žaidimams, pasirinkimą. Taip tikimės, kad kiekvieno žmogaus asmeniniai poreikiai bus patenkinti ir jis galės žaisti ilgas valandas bei nesukti galvos, kad kūnas pavargsta.

Renkantis kėdę – siūlome įvertinti kelias smulkmenas. Tai yra:

1.          Žinoma, dydis, kuris yra derinamas prie žmogaus poreikių.

2.          Funkcijos, kurios leis kur kas patogiau nustatyti Jums reikalingą poziciją žaidimų metu.

3.          Ne ką mažiau svarbus stilius.

4.          Gamintojas.

5.          Bei kitos smulkmenos.

Jeigu nežinote, kuri gaming kėdė geriausiai atitinka Jūsų poreikius – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie padės rasti tai, ko Jums reikia ir tuo pačiu kas ne tik atitiks Jūsų poreikius, tačiau ir juos pranoks.

Kadangi daugelis žmonių žaidimams prie kompiuterio skiria nemažai laiko, žinoma, labai svarbu, kad būtų sukurta ergonomiška vieta, kuri leis ne tik nevarginti savo kūno, tačiau taip pat ir gerai jaustis. Gaming kėdės yra ne tik labai patogios, tačiau taip pat ir stilingos, tad papuoš Jūsų namų interjerą ir leis kur kas smagiau įsitraukti į žaidimus, kurie kels tik pačias geriausias emocijas.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V