Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
212
Pagrindinės savybės
Energijos efektyvumo klasė
22759
Tipas
2193
Kita informacija
Spalva
301
Išmatavimai
Aukštis
Gylis

Šaldikliai - dėžės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Šaldymo dėžės yra puikus pasirinkimas ne tik verslui, tačiau kiekvienam žmogui, kuris siekia, kad maisto gaminių laikymas būtų kuo ilgiau išsaugomas. Juk tokiu atveju gyvenimas yra kur kas saugesnis, tiesa? Žinoma, mūsų siūlomos šaldymo dėžės yra labai įvairios, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tokias, kurios jam labiausiai tinka. Šaldymo dėžės pirmiausia kinta savo dydžiu, taip pat ir išdėstymu, kadangi yra daugiau arba mažiau skyrelių, galiausiai, siūlome daugiau dėmesio skirti ir gamintojams, kadangi jų pasiūla pas mus yra labai plati. Jeigu norite, kad šaldymo dėžės Jums kainuotų pigiau – siūlome sekti mūsų teikiamas akcijas, kurios taip pat yra labai įvairios, tad esame tikri, kad kiekvieno poreikiai bus tenkinami.

Nėra vieningo atsakymo, kadangi dažniausiai kur kas svarbiau skirti dėmesio techninėms charakteristikoms, o ne kainai. Visgi, mūsų prekybos vietoje siūlomi tik geriausios kokybės gaminiai, tad galite būti ramus dėl gamintojo – jie visi geri. Taigi, rinkitės pagal kitas technikas.

Kadangi šiuo metu šaldymo dėžės, kurios siūlomos rinkoje, yra labai įvairios, tad nėra vienos taisyklės, kuri garantuoja, kad rastas daiktas tiks visiems. Juk vieni gali daugiau dėmesio skirti kainai, kai tuo tarpu kiti – visai kitiems rodikliams.

Visgi, šaldymo dėžės dažniausiai pasirenkamos įvertinus:

1.     Kainas;

2.     Matmenis;

3.     Vidines dalis;

4.     Gamintoją;

5.     Energetinę klasę;

6.     Ir kitus rodiklius.

Kadangi tai yra daiktas, kuris perkamas daugeliui metų, žinoma, geriau daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kol rasite tai, kas Jums tinka tobulai ir tarnaus labai ilgai.

Avitela.lt siūlomos šaldymo dėžės internetu yra labai įvairios. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų šaldymo dėžių kainos varijuoja nuo 149 eurų iki 600 eurų. Tačiau produkcija nuolat plečiama, pildoma, tad sekite pasiūlymus. Galiausiai, daugeliui dėžių siūlome akcijas, tad kaina dėl to tampa mažesnė. Pasinaudokite tuo.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V