Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
2588
Kita informacija
Spalva
307
346
404
430
431

Žvakės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

Daugeliui žmonių žvakės yra būtinas namų akcentas, kuris tarnauja ir tada, kai dega, ir tada, kai nedega. Nuostabu, kokią galią jos turi ir tuo pačiu kaip teigiamai veikia kiekvieną iš mūsų. Tai yra magija, kuri verta jūsų dėmesio ir kurią kiekvienas gali sukurti savo namuose. Svarbiausia, kad pas mus galite rasti labai platų žvakių pasirinkimą, tad belieka susipažinus su pasiūla išsirinkti tas, kurios jums labiausiai patinka. Nuo gana paprastų, minimalistinio stiliaus, iki įmantrių, kurios traukia akis savo dizainu, kuris puikiai atrodo ir žvakei degant, ir ne. Belieka rasti tokias, kurios Jums patinka ir pasinaudoti mūsų akcijomis, kurios leis jas įsigyti pigiau. Atsipalaiduokite su namų ritualais, kuriuose žvakės yra svarbus akcentas.

Avitela.lt siūlomų žvakių pasiūla yra labai plati bei įvairi, tad esame tikri, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra – bus tenkinami. Pateikiame kelias gaires, kurios gali kiek sukonkretinti bei pagreitinti paieškas.

  1. Daugeliui svarbus yra žvakių dizainas.
  2. Taip pat ir aromatas, kurį jos skleidžia.
  3. Žvakės gali būti skirtos laikymui kambaryje arba patalpose.
  4. Taip pat jos kinta savo dydžiu, matmenimis.
  5. Galima daugiau domėtis gamintoju.
  6. Degimo laiko tarpu.
  7. Ir panašiai.

Jeigu ieškote konkrečios žvakės, tačiau pas mus jos rasti nepavyksta – susisiekite su mūsų specialistais, kurie gali padėti rasti tinkamas žvakes.

Nors mūsų prekybos vietoje siūlomų priedų kainos ir taip yra gana patrauklios, tačiau natūralu, kad daugelis žmonių siekia sutaupyti daug daugiau. Svarbiausia, kad mes galime pasiūlyti ne tik geriausią kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Savo katalogą nuolat pildome, kad galėtume nudžiuginti klientus, kurie vertina kokybę.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V