Žaidimų ausinės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 111 (7 puslapių)

Nors tikrai ne visi galėtų iš pirmo žvilgsnio pastebėti skirtumą, tačiau tikri entuziastai žino, jog žaidimų ausinės labai skiriasi nuo bet kurių kitų. Jos pritaikytos būtent tam, todėl garantuoja ne tik puikią garso kokybę, bet ir leidžia bendrauti su kitais žaidėjais per mikrofoną. Kas dažnu atveju yra ne ką mažiau svarbu. Taigi, tai yra vienas iš privalumų įrenginių kiekvienam tikrai žaidimų mėgėjui. Ar tikrai specialios ausinės žaidimų asui yra reikalingos? Taip, nes jos padeda kur kas geriau įsijausti į žaidimus ir tuo pačiu taip gerai girdėti, kas juose vyksta, kad atrodo, jog veiksmas yra Jūsų kambaryje. Svarbiausia, kad pas mus siūlomų žaidimams skirtų ausinių pasiūla yra tokia plati, tad tikrai kiekvienas ras tai, ko jam reikia. O akcijos greta – leis ir sutaupyti.

Žaidimų ausinių yra daug ir labai įvairių, todėl kiekvienas galės atrasti labiausiai patinkantį variantą.

Bet prieš renkantis būtų pravartu atsakyti sau į keletą klausimų:

Ar ieškote vien tik žaidimams skirtų ausinių, o galbūt prie jų turėtų būti ir mikrofonas? Norėtumėte įprastų laidinių, o galbūt bevielių žaidimų ausinių?

Mūsų parduotuvėje rasite itin platų žaidimų ausinių asortimentą.

Tiek įprastos laidinės, tiek ir bevielės žaidimų ausinės garantuojančios aukščiausios kokybės garsą bei slopinančios aplinkos triukšmą.

Daugelis modelių turės integruotą mikrofoną, kuris leis ne tik girdėti, bet ir kalbėti žaidimų metu, kas dažnai būna pakankamai svarbu.

Taip pat galima rinktis iš skirtingų spalvų bei įvairaus dizaino žaidimų ausinių.

Taigi, kuris prekinis ženklas jums patinka labiausiai ir kokį biudžetą numatėte naujoms žaidimų ausinėms?

Atsakymai į šiuos klausimus labai padės renkantis ir tuomet greitai galėsite atrasti tinkamiausią variantą, kuris leis mėgautis puikiu garsu.

Vieno gamintojo išskirti neįmanoma.

Kadangi visos žaidimų ausinės yra geros, o pasirinkimas dažnai būna labai individualus, kadangi skiriasi kiekvieno asmeniniai kriterijai bei finansinė situacija.

Bet mūsų parduotuvėje atrasti tinkamiausią variantą galės kiekvienas. Siūlome rinktis iš tokių žaidimų ausinių gamintojų kaip Razer, Trust, Genesis, Dell, Xbox bei daugelio kitų puikiai žinomų prekinių ženklų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V