Krovikliai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 138 (8 puslapių)

Mobiliųjų telefonų krovikliai genda, tad sugedus – laikas keisti nauju, kurį galite įsigyti pas mus. Svarbiausia rinktis tokį, kuris geriausiai atitinka jūsų mobiliojo charakteristikas. Jeigu rasti sunku – visada galite pasitarti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus kylančius klausimus ir padės rasti įkroviklį Jūsų poreikiams patenkinti. Standartiniai ir bevieliai originalūs krovikliai skirti naudoti namuose ar automobilyje. Susipažinkite su detaliomis kiekvieno charakteristikomis ir įsigykite labiausiai tinkamą Jūsų telefonui. Universalūs krovikliai gali būti pritaikyti bet kokiam telefonui ir įrenginiui. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai namuose yra net keli telefonai, tačiau dažniausiai poreikius patenkina vienas kroviklis. Nuolat siūlome akcijas, kurios leis Jums įsigyti reikalingus kroviklius pigiau.

Avitela.lt stengiasi patenkinti labai skirtingų žmonių poreikius, tad siūlo net kelis Jums tinkamo telefono kroviklio pristatymo būdus.

• Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.

• Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.

• Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Mums svarbu, kad klientai kuo greičiau gautų jiems taip reikalingus kroviklius. Nors tai gali atrodyti tik smulkmena, tačiau juk labai svarbi, tiesa? Juk nėra nieko nemaloniau, kai telefonas išsikrovęs, tačiau nėra kaip pakrauti. Įsigykite atsarginį įkroviklį ir niekada dėl to nepergyvenkite.

Avitela.lt siūlomi telefonų krovikliai internetu yra labai įvairūs. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų minėtų priedų  kainos varijuoja nuo kelių eurų iki keliasdešimt eurų. Svarbu rasti tokį, kuris labiausiai tinka Jūsų telefono modeliui. Tai leis būti ramiu, kad jis visada pakrautas tiek, kiek reikia, kad naršyti būtų paprasta nuo ryto iki ryto.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V