Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
375
Tipas
321
Ekrano raiška
19293
19326
Operatyvioji atmintis
35548
Bluetooth
30023
Wi-Fi
19832
Ekrano tipas
12968
Jungtys
17877
17954
Spalva
1277
Vidinė atmintis
35478
35491
Baterijos tipas
31029
31031

Elektroninės knygos

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

Skaitymo mėgėjų taip pamėgtos elektroninių knygų skaityklės - šiuolaikiškas sprendimas daug keliaujantiems žmonėms. Akių nevarginantis ir net ryškioje šviesoje neblizgantis ekranas suteiks skaitymo komfortą bet kur ir bet kada, o talpi skaityklės atmintis leis įrašyti daugybę Jūsų mėgstamų elektroninių knygų.

Apie tai, kaip skaityti knygas yra naudinga, girdime kone kiekvieną dieną. Iš knygų galime sužinoti daug naujų dalykų. Vakaras ar rytas su knyga - nuostabus ir puikus laikas, skirtas sau. Šiuolaikinės technologijos taip pat leidžia mums mėgautis lengvesniu knygų skaitymu ir suteikia mums galimybę jas skaityti per elektronines skaitytuves. Tai nuostabus būdas išvengti knygų lentynose, kuomet jas perskaitote. Elektronines knygas galite pirkti ir Avitela internetinėse parduotuvėse, ten galėsite rasti ir puikių akcijų bei išpardavimų. Galėsite rasti ir Kindle, ir Pocketbook elektroninių knygų skaitytuvų, belieka tik pasirinkti. Jeigu dar neturite šio išmaniojo įrenginio, puikus metas užsukti į Avitela parduotuvę ir vienas iš mūsų konsultantų jums paaiškins apie naujas knygų skaitymo galimybes.

Elektroninių knygų yra daug ir labai įvairių, todėl galėsite atrasti labiausiai jums patinkantį modelį.

Bet prieš renkantis vertėtų atsakyti sau į kelis pagrindinius klausimus:

Ar svarbi bus ekrano raiška, o galbūt planuojate šį įrenginį naudoti vien tik neiliustruotų knygų skaitymui? Ar reikėtų galimybės prisijungti prie Wi-Fi ryšio ir taip perduoti duomenis?

Mūsų parduotuvėje rasite platų elektroninių knygų asortimentą.

Skirtingo dizaino įrenginiai ne tik atliks savo funkciją, tačiau tiks ir prie asmeninio stiliaus. Kadangi galima rinktis įprastas juodą arba sidabrinę spalvas, tačiau elektroninės knygos gali būti ir ryškių spalvų, pavyzdžiui, auksinės ar netgi bordo.

Taip pat gali skirtis elektroninės knygos techniniai parametrai, vidinė atmintis bus nuo 8 iki 16 GB, ko pilnai pakaks norint sutalpinti netgi ne vieną knygą, kuri visuomet bus su jumis šiame įrenginyje.

Taigi, kuris prekinis ženklas jums atrodo patikimiausias ir kokį biudžetą numatėte naujai elektroninei knygai?

Atsakymai į šiuos klausymus pagelbės renkantis, kadangi tuomet nesunkiai ir greitai atrasite būtent jums labiausiai tinkantį modelį.

Vienareikšmiškai į šį klausimą atsakyti neįmanoma.

Bet tik todėl, jog visos elektroninės knygos yra geros ir atlieka savo funkcija. Tuo labiau, kad pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų.

Todėl mūsų parduotuvėje kiekvienas galės atrasti tinkamiausią elektroninę knygą. Siūlome rinktis iš populiariausio gamintojo Pocketbook modelių bei kitų žinomų prekinių ženklų.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V