Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
562
23313
161
1245
1039
521
Bendra informacija
Nuotolinio valdymo pultas
22230
Pagrindinės savybės
Tipas
1411
1791
1952
1989
2413
Kita informacija
Spalva
301
402
Išmatavimai
išmatavimai
11580
Papildomos savybės
Korpuso medžiaga
1073

Kvapų difuzoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Ieškote ne tik stilingo interjero akcento, kuris papuoš Jūsų namus, tačiau taip pat ir įrenginio, kuris prisideda prie namų drėkinimo? Tokiu atveju mūsų siūlomi difuzoriai, esame tikri, kad tiks ir patiks. Vien dėl to, kad siūlome labai plačią pasiūlą, tad kiekvienas gali džiaugtis radęs jo poreikius labiausiai tinkamą kokybę. Ir svarbus ne tik stilius, kuris pirmiausia traukia akis renkantis įrenginius, tačiau ir galingumas, kuris lemia – kaip stipriai bus paskirstomas vanduo su eteriniais aliejais po patalpą. Nepamirškite, kad kvapų difuzoriai taip pat yra ir drėkintuvai, kadangi vanduo virsta garais, kurie tolygiai pasiskirsto po patalpą. O dėl pasirinkto eterinio aliejaus patalpos taip pat bus užtvindytos malonaus aromato, kurio poveikis kinta priklausomai nuo komponentų.

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Kadangi visų gamintojų kvapų difuzoriai internetu yra geros  kokybės ir sėkmingai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų. Tuo labiau, jog skiriasi žmonių poreikiai, prioritetai ir finansinės galimybės. Tačiau mūsų parduotuvėje kiekvienas galės rinktis iš plataus kvapų difuzorių  asortimento ir atrasti geriausią variantą. Siūlome rinktis iš Zyle, Stadler ir daugelio kitų žinomiausių gamintojų produktų.

Kiekvienas žmogus pats sprendžia – kurie daiktai namuose jam yra reikalingi, o kurie ne. Tačiau sutikite, kad tokia smulkmena kaip kvapų difuzorius gali pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Juk daugelis skirti ne tik maloniai atmosferai kurti, tačiau taip pat ir sveikatai gerinti. Nuo tokių aromatų, kurie gerina miegą iki tokių, kurie didina produktyvumą.

Susipažinkite su mūsų tipais ir raskite Jums labiausiai tinkamą:

  • Drėkintuvas ir kvapų difuzorius.
  • Oro aromatizatorius.
  • Ultragarsinis oro drėkintuvas.
  • Oro drėkintuvas – aromatizatorius.

Mūsų siūlomi kvapų difuzoriai yra ne tik įvairūs, tačiau ir patrauklios kainos. Siūlome konkurencingus pasiūlymus ir esame tikri, kad pas mus jie yra patys geriausi. Taip pat, žinoma, reikia sekti ir akcijas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V