Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
1221
476
Ekrano įstrižainė
19721
Spalva
1308

Ekrano apsaugos

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 24 (2 puslapių)

Jeigu norite, kad Jūsų planšetinis kompiuteris būtų apsaugotas maksimaliai, kadangi jį naudojate kasdien ir svarbu, kad būdamas rankose, net ir iškritęs  – ekranas nesudužtų? Tokiu atveju Jums yra būtinos kompiuterių ekrano apsaugos, kurios užtikrins, kad įrenginys bus saugus ir jums neteks labai pergyventi, kad jis nukris ant žemės, kadangi apsauga – bus geriausia. Svarbiausia yra rinktis tokias apsaugas, kurios savo matmenimis atitinka ekraną, kadangi tik tokiu atveju apsauga bus didžiausia. Pas mus galite rasti tik žinomų gamintojų ekranus, kurie yra tikrai geriausios kokybės ir atsparūs dūžimams, kurie gali kelti pavojų įrenginio funkcionalumui. O gera, kai siekiant juos apsaugoti – reikia tiek mažai.

Avitela.lt siūlomos planšetinių kompiuterių ekranų apsaugos internetu yra labai įvairios. Rinktis reikia pagal technines charakteristikas, tačiau galima įvertinti ir kainas. Štai mūsų siūlomų planšetinių kompiuterių ekranų apsaugos kainos varijuoja nuo keliolikos iki keliasdešimt eurų. Tačiau produkcija nuolat plečiama, pildoma, tad sekite pasiūlymus. Galiausiai, sutaupyti galima perkant per akcijas, kurias taip pat siūlome gana dažnai.

Nors mūsų prekybos vietoje siūlomų planšetinių kompiuterių ekranų apsaugų kainos ir taip yra gana patrauklios, tačiau natūralu, kad daugelis žmonių siekia sutaupyti daug daugiau. Svarbiausia, kad mes galime pasiūlyti ne tik geriausią kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Savo katalogą nuolat pildome, kad galėtume nudžiuginti klientus, kurie vertina kokybę. Esate to vertas. Juk gera apsauga yra ne tik galimybė labiau saugoti savo daiktą, tačiau ir būti ramiu, kad ekranas niekada nebus pažeistas net ir mikro įskilimų, kurie gali gadinti vaizdą.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V