Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
32
24049
121
189
731
1244
1245
270
273
370
408
HDMI
18644

Gaming monitoriai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 28 (2 puslapių)

Specialiai žaidimams skirti monitoriai – tai, ką turėtų turėti kiekvienas „gaming“ asas. Geras monitorius – tai kur kas labiau įsitraukiantis žaidimas, kuris jus džiugins tokia gera vaizdo raiška, kad, atrodo, būsite pat ekrane ir patirsite tuos nuotykius, kurie leis Jums nepamiršti jų dar ilgiau, galiausiai, įgausite gerų įgūdžių, kurie Jums gali būti naudingi net ir gyvenime. Taigi, renkantis kompiuterius žaidimams – būtinai susipažinkite su jų detaliomis charakteristikomis, kurios sukonkretina pasirinkimą ir garantuoja, kad poreikiai tiek jūsų, tiek naudojamo procesoriaus – bus patenkinami. O mes, Jūsų patogumui,  nuolat siūlome akcijas, kurios padės sutaupyti bei džiaugtis puikia kokybe. Jeigu nepavyksta rasti, ko ieškote – visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie Jums patars bei pasiūlys.

Jeigu norite, kad žaidimai jus kuo labiau įtrauktų – visada siūlome rinktis priedus, dalis, kurie yra skirti būtent šio tipo pramogai. Gaming monitoriai yra vieni iš jų. Kuo jie skiriasi nuo tų, kurie reikalingi bet kokioms kitoms veiklos vykdyti? Pirmiausia tai vaizdo raiška. Kuo ji yra geresnė – tuo bus paprasčiau įsijausti į pramogas, kurios tikrai kels jums tik pačias geriausias emocijas. Juk šiuolaikinių žaidimų grafika yra puiki, tad svarbu, kad ji būtų tinkamai perteikta per geros kokybės monitorius.

Nors mūsų prekybos vietoje siūlomų monitorių kainos ir taip yra gana patrauklios, tačiau natūralu, kad daugelis žmonių siekia sutaupyti daug daugiau. Svarbiausia, kad mes galime pasiūlyti ne tik geriausią kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Savo katalogą nuolat pildome, kad galėtume nudžiuginti klientus, kurie vertina kokybę. Esate to vertas. Mūsų siūlomi monitoriai, kurie yra skirti žaidimams – kinta, tad sekite ne tik kainas, tačiau ir kitas smulkmenas, kurios lemia geriausią atitikimą.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V