Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Talpa
4563
4569
4570
4577
4581
Tipas
1831
2276
2293
2298
2299

Skalbimo priemonės

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 26 (2 puslapių)

Švarūs skalbiniai – kur kas laimingesnis gyvenimas. Ne veltui žmonės dažnai domisi naujausiomis skalbimo priemonėmis, kurios padeda sėkmingai pašalinti bet kokius nešvarumus. Žinoma, skalbimo priemonių gausa gali atimti žadą ir tuomet sunku nuspręsti – ko reikia jums. Svarbiausia yra žiūrėti – kokiam audiniui konkreti priemonė skirta. Nuo spalvinės gamos iki tekstūros, galiausiai, kitų smulkmenų, kurios yra nurodytos ant plovimo priemonės pakuotės. Taip pat visada verta įsigyti didesnius kiekius, kadangi taip sumokate mažiau. Galiausiai žiūrėkite – kokia tekstūra skalbimo priemonės yra pateikiamos. Nuo miltelių iki skalbikių, kurie yra skysti, galiausiai, kapsulių, kurios padeda ne tik išplauti dulkes, tačiau ir bet kokius kitus galimus nešvarumus. Įprasti buities darbai su tinkamomis priemonėmis tampa kur kas paprastesni. Išbandykite jas.

Tinkamai pasirinktos skalbimo priemonės leis būti ramiu, kad Jūsų drabužiai visada bus švarūs bei gaivūs. Avitela.lt siūlo labai daug variantų ir nuolat pildo katalogą, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinami iki mažiausių smulkmenų. Siūlomos:

  1. Skalbimo kapsulės.
  2. Kitos skalbimo priemonės.               
  3. Talpyklos skalbimo priemonėms laikyti.

Gera, kad nuo šiol pasirūpinti savimi yra taip paprasta. O renkantis taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti kainai, gamintojui bei kitoms smulkmenoms.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti net kelis skalbimo priemonių  pristatymo būdus, tad rinkitės Jums labiausiai priimtiną:

  1. Atsiimkite AVITELA ir ELEKTROMARKT parduotuvėse.
  2. Prekių pristatymas nurodytu adresu per kurjerius.
  3. Pristatymas į paštomatus. Atsiėmimas galimas Omniva, DPD Pickup terminaluose.

Nuo šiol skalbti yra paprasta kaip niekada, o geros skalbimo priemonės yra tai, ko reikia kiekvienam. Avitela.lt gaminių kokybė – tikrai patenkins Jūsų poreikius.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V