Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Nuotolinio valdymo pultas
22927
Rekomenduojama patalpoms
4265
Pagrindinės savybės
Laikmatis
22791
Tipas
2044
2046
Kita informacija
Spalva
311
323
396
Išmatavimai
išmatavimai
11956
12425
Papildomos savybės
Korpuso medžiaga
1122

Oro valytuvai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 42 (3 puslapių)

Pasirūpinti gaiviu oru namuose šiuo metu yra paprasta kaip niekada. Svarbiausia, kad tinkamas įrenginys, kuris veiks nejaučiamai, tačiau jo poveikis – juntamas, kadangi patalpų oras taps ne tik kur kas švaresnis, tačiau ir gaivesnis, galiausiai, padės išvengti nemalonių kvapų. Oro valytuvai yra puikus pasirinkimas ne tik alergiškiems asmenims, tačiau būtent jiems tai yra būtinas prietaisas. Visi kiti, kurie nori dienas leisti švaraus oro patalpose ir tuo pačiu užtikrinti, kad deguonis pasieks smegenis ir taip leis ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau ir būti darbingesniems, galiausiai, geriau miegoti – turėtų pasirūpinti oro valytuvais. Galiausiai, siūlome labai platų jų dizainų pasirinkimą, tad esame tikri, kad kiekvienas ras labiausiai derantį jo namų interjere. 

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Kadangi visų gamintojų oro valytuvai internetu yra geros  kokybės ir sėkmingai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų. Tuo labiau, jog skiriasi žmonių poreikiai, prioritetai ir finansinės galimybės. Tačiau mūsų parduotuvėje kiekvienas galės rinktis iš plataus sausintuvų  asortimento ir atrasti geriausią variantą. Siūlome rinktis iš Dyson, Xiaomi, Philips ir daugelio kitų žinomiausių gamintojų produktų.

Mūsų prekybos vietoje siūlomų oro valytuvų pasiūla yra labai plati. Rinktis galite pagal žemiau mūsų pateiktas rekomendacijas arba tariantis su mūsų specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas.

  • Daugeliui mūsų klientų svarbi kaina, tad galite patogiai klasifikuoti pasiūlymus nuo pigiausio iki brangiausio.
  • Oro valytuvai kinta ir savo galingumu.
  • Žinoma, energine klase, kuri lemia suvartojamos elektros kiekius.
  • Kai kuriems reikšmingas aspektas yra stilius, dizainas.
  • Tipais, kurie lemia funkcionalumą: oro valytuvas – jonizatorius, oro valytuvas – sterilizatorius, oro valytuvas – drėkintuvas, oro valytuvas – ventiliatorius.
  • Kinta ir drėkinimo našumas.
  • Triukšmo lygis.
  • Taip pat ir gamintojas. Pas mus galite įsigyti tik žinomų prekinių vardų kavamales, kaip kad Dyson, Xiaomi, Philips ir t.t.

Kadangi oro valytuvas tarnauja daug metų – būtinai skirkite dėmesio smulkmenoms, kad rasta tiktų ir patiktų labiausiai. Juk gera, kai visada kvėpuojama gaiviu oru, tiesa?

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V