Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Bendra informacija
Nuotolinio valdymo pultas
22910
Rekomenduojama patalpoms
4261
4273
4274
4277
4280
Pagrindinės savybės
Galingumas, W
4394
4399
4411
4443
4445
4471
Laikmatis
22791
Tipas
2043
Kita informacija
Spalva
311

Oro sausintuvai

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 34 (2 puslapių)

Jeigu patalpose oras yra labai drėgnas – tai pirmiausia žmogui sukelia labai didelį diskomfortą. Žinoma, greta to – dažniausiai atsiranda ir sveikatos problemos, galiausiai, baldai arba kiti daiktai namuose, kurie yra, greičiau dėvisi. Natūralu, kad toks daiktas kaip oro sausintuvas yra labai geras pagalbininkas, kuris tinka bet kokio tipo patalpoms ir tuo pačiu dėl bet kokios priežasties, kuri lemia didesnį nei reikia patalpų drėgnumą. Pas mus siūlomo oro sausintuvai yra labai įvairūs ir tai dažniausiai džiugina kiekvieną. Juolab, atveria galimybes kiekvienam gyventi patogiai, saugiai ir sveikai, tačiau neskirti tam nei laiko, nei dėmesio. Paprasčiausiai viską už jus padarys įranga, tad pasinaudoti tikrai verta. Galiausiai, oro sausintuvai yra tokie įvairūs, tad visada galite tarti su mūsų konsultantais renkantis arba gauti įrangą pigiau, kadangi akcijos – taip pat mūsų kasdienybės dalis.

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Kadangi visų gamintojų oro sausintuvai internetu yra geros  kokybės ir sėkmingai atlieka savo funkciją, o pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno asmeninių kriterijų. Tuo labiau, jog skiriasi žmonių poreikiai, prioritetai ir finansinės galimybės. Tačiau mūsų parduotuvėje kiekvienas galės rinktis iš plataus sausintuvų  asortimento ir atrasti geriausią variantą. Siūlome rinktis iš Argo, Electrolux, Fral ir daugelio kitų žinomiausių gamintojų produktų.

Mūsų siūlomi oro sausintuvai yra ne tik įvairūs, tačiau ir patrauklios kainos. Siūlome konkurencingus pasiūlymus ir esame tikri, kad pas mus jie yra patys geriausi. Taip pat, žinoma, reikia sekti ir akcijas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Atsiminkite, kad mūsų specialistai teikia nemokamas konsultacijas Jūsų patogumui.

Drėgno oro įtaka žmogaus kūnui ir tuo pačiu namams – tikrai neigiama. Svarbu, kad namuose mikroklimatas atitiktų žmogaus poreikius ne tik šiluma, tačiau taip pat ir drėgnumu. Per drėgnas namų oras:

  • Sukelia pelėsį.
  • Sukelia žmogui kvėpavimo takų ligas.
  • Namuose yra šalta ir nejauku.
  • Gali kankinti nemiga.
  • Sunku susikaupti.

Galima drąsiai sakyti, kad oro sausintuvai internetu – padeda žmogui gyventi kur kas sveikiau. Taigi, tai yra būtinas daiktas kiekvienuose namuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V