Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Filtras
Kaina
Gamintojai
Pagrindinės savybės
Tipas
1226
1228
Kita informacija
Spalva
348
426

Ekrano apsaugos

Filtras
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 121 (7 puslapių)

Jeigu norite būti ramus, kad iš rankų iškritęs telefonas bus maksimaliai apsaugotas – tokiu atveju siūlome jo ekraną padengti apsauga, kuri specialiai pritaikyta tam tikra modeliui. Ar tai yra būtina? Žinoma, ne. Kiekvienas pats renkasi – kaip apsaugoti telefoną, tačiau, visgi, ekrano apsaugos gali užtikrinti, kad Jūsų mobiliojo tarnavimo laiko tarpas bus kur kas ilgesnis ir tuo pačiu nukritimas ant žemės nebekels tiek daug streso. Mobiliųjų telefonų ekrano apsaugos yra skirtos konkrečiam modeliui, tad būtinai reikia rinktis pagal jį. Kitu atveju ekranas gali būti padengtas netolygiai ir tuomet apsauga – neatliks savo funkcijos. Svarbiausia, kad su apsauga telefono funkcijos nebus nei kiek mažesnės, lytėjimo kokybė – tokia pat gera, kaip ir be jos.

Renkantis ekrano apsaugas reikia įvertinti kelias smulkmenas, kurios lemia, kad rasite variantą, kuris geriausiai tinka Jūsų mobiliam. Kokios tos smulkmenos?

1.     Pirmiausia žinoma rinktis reikia pagal tai – koks yra Jūsų mobiliojo gamintojas: Samsung, Apple, Huawei ar bet kuris kitas. Pasiūla pas mus yra tikrai labai plati.

2.     Galima rasti ir kelių skirtingų tipų apsaugas: apsauginė plėvelė, apsauginis ekrano stiklas, skysta ekrano apsauga...

3.     Žinoma, kokiam modeliui tinka, koks yra suderinamumas: APPLE WATCH 38MM, APPLE WATCH 42MM ir t.t.

4.     Bei kitos smulkmenos.

Visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie pagreitins paieškas ir tuo pačiu pasirūpins, kad rastumėte tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Nors mūsų prekybos vietoje siūlomų priedų kainos ir taip yra gana patrauklios, tačiau natūralu, kad daugelis žmonių siekia sutaupyti daug daugiau. Svarbiausia, kad mes galime pasiūlyti ne tik geriausią kokybę, tačiau ir patrauklias kainas. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus – kviečiame užsiregistruoti naujienlaiškiui. Savo katalogą nuolat pildome, kad galėtume nudžiuginti klientus, kurie vertina kokybę. Esate to vertas. Mūsų siūlomos ekranų apsaugos – kinta, tad sekite ne tik kainas, tačiau ir kitas smulkmenas, kurios lemia geriausią atitikimą.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS IR EKSPERTŲ KONSULTACIJOS: 8 700 38500

08:00 - 20:00
I-VII

GARANTINIS SERVISAS (KONSULTACIJOS): 8 700 38500

09:00 - 18:00
I-V